kajzer  Dołączył: 14 Paź 2008
[kajzer] Pierwsze zdjęcia Pentaxem.
Będę wdzięczny za każda uwagę.
To moje pierwsze zdjęcia K10D + kit.

=ZABAWA=
1.

1a.

2.

2a.

=PRZED DEFILADĄ=
3.
4.

5. Czym?
6. zyzyklik

7. Defilada.

 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Nie zostawiaj kolorowych elementów na czarno-białym zdjęci. W większości przypadków to po prostu kicz.

Po co pokazujesz dwa prawie identyczne zdjęcia? Nie mam na myśli przeróbek na bw.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
Kosior napisał/a:
Nie zostawiaj kolorowych elementów na czarno-białym zdjęci. W większości przypadków to po prostu kicz.

każdy przez to chyba przechodził... przynajmniej ja na pewno
na usprawiedliwienie mam, że tylko raz i tylko z jednym zdjęciem...
;-)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
6-ka zabawna. :-)
 

andy68  Dołączył: 11 Wrz 2008
Gwiazdor napisał/a:
6-ka zabawna. :-)

chyba jedyne udane ze wzgledu na sytuacje, rezta jak dla mnie nie udana, a temat zdjecia proponowałbym podkreslac GO niz kolorem
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
SQ6GIT napisał/a:
każdy przez to chyba przechodził

jak dobrze, że ja nie umiem i mnie to ominęło... ;-)
kajzer napisał/a:
To moje pierwsze zdjęcia K10D + kit.

Nie każde pierwsze zdjęcia nadają się do pokazywanie publicznie, na forum fotograficznym. Zrób jeszcze trochę zdjęć, zrób selekcję i pokaż nam te, z któyrch naprawdę będziesz dumny, i którymi będziesz się chciał chwalić.
 
Mrówka  Dołączyła: 28 Lip 2008
Kosior napisał/a:
Nie zostawiaj kolorowych elementów na czarno-białym zdjęci.

O to chciałam napisać.

I ten, chyba czekam na coś więcej.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Sorry, ale Twoje zdjęcia są beznadziejne :-/ , sporo nauki przed Tobą.
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
kajzer, podoba mi się 6 bo fajna jest kontra jednego fotografującego i to jeszcze na jaśniej ubranego. Reszta to świadectwo, że szukasz, eksperymentujesz. Rozumiem Twoją zabawę i zachwyty, ale to nie zdjęcia ale brudnopis. Ale to normalne. Mam nadzieję, że następne będą coraz lepsze.
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
jak sobie przypomnę moje pierwsze, to śmiać mi się chce :mrgreen:
nie żebym był jakimś wymiataczem dziś, ale tamte to były naprawdę gnioty.. trzymam je na pamiątkę..
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
mkdexter napisał/a:
to nie zdjęcia ale brudnopis
Spodobało mi się to określenie. I bardzo pasuje. A na 6 powiem, że gość z prawej (chyba, że patrzy inaczej, to wtedy z tej drugiej prawej) ma niepotrzebnie ucięty łokieć. Poza tym niewytłumione światło w centrum kadru i jakieś dziwne proporcje boków mnie się wydają. Kadrowane w posprocesie? To po co z lewej (albo z tej drugiej lewej) ta pusta przestrzeń "za" plecami oglądającego zdjęcie? Robi margines, któego nie ma ani po drugiejs stronie, ani na dole, ani na górze.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach