user  Dołączył: 27 Mar 2008
[user] moje fotki
moje wypociny do krytyki:)
obiektyw kitowy
1

kitowy
2

tu exakta
3

i chyba kitowy
4

 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
user napisał/a:
moje wypociny do krytyki:)


Trudno tu krytykować konstruktywnie. Fotki są po prostu krajobrazowo-nijakie. Leży całkowicie kadrowanie (szczególnie na drugie fotce nie wiadomo o co chodzi - o pałacyk czy o łąkę). Trzecie to jakieś kompletne nieporozumienie. Kolorystyka to kwestia gustu.
 

user  Dołączył: 27 Mar 2008
5.

6.

7.
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
user, wrzuć ponownie zdjęcie 5 po obróbce, wyostrzy nieco i podbij by było jaśniejsze. Odcień wg uznania, reszta nijaka. Na 7 drzewo zasłania ;-)
 

user  Dołączył: 27 Mar 2008
a da sie w Lightroomie wyostrzyc zdjecie czy innym programem po prostu? :roll:
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Moim zdaniem jedynie 5-ka godna uwagi. Reszta zdjęć nijaka, nudna trochę. Powalcz w PS z waleniem się budynków i przepalonym niebem...
Pałacyk z 2-ki i łąka to fajne miejsce z potencjałem, ale w tym zdjęciu go nie wykorzystałeś moim zdaniem. Pozdrawiam
 
pinus  Dołączył: 04 Sty 2009
Fajne fotki wg. mnie najlepsze 3 i 5 , chociaz 4 gdyby nie ta trawa tez by mogla byc
 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
5 nie jest zły pomysł, może poszukać mniej zasyfionej drogi, to by romantycznie zaczęło być... :-)

ps. i jak k200d hula? ja rozważam inwestycję w to body
 

user  Dołączył: 27 Mar 2008
k200 dobre jest.. ostatno 20 trzymalem w lapkach i jakos wcale duzo wieksza nie jest..
dla mnie bomba (zwlaszcza jesli brac pod uwage ceny z gieldy):D
co do 5 to tez mi sie podoba do tego stopnia ze za tapete robi:D
mkdexter, drzewa nie wytne ;-) . Zaraz popatrze z ostrzeniem, nigdy tego nie robilem.. (hmm dziwnie to zabrzmialo) :roll:
Benek, walenia budynkow przy 18mm chyba nie unikne :mrgreen:

a ogolnie.. pierwsze 4 ty byly raczej poczatki.. mam nadzieje ze jakiestam postepy poczynilem..

Edit:
jakos wyostrzone mi nie lezy.. poczytam jakies tutki i poprobuje..
8.

i jeszcze to mi sie przypomnialo:D
9.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
5 fajna, jej kolejna wersja czyli 8 tez fajnie się prezentuje
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
5, 8 i 9 w mojej ocenie poległy w procesie obróbki, zwłaszcza balans bieli, śnieg stracił zupełnie swoją śnieżno białą barwę. Sam zaś kadr na 5 mi się podoba.

6 i 7 zupełnie nie leżą mi w przypadku kadru, mało ciekawie zaprezentowałeś te budowle moim zdaniem.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
user napisał/a:
Benek, walenia budynkow przy 18mm chyba nie unikne :mrgreen:

Nie zadzieraj obiektywu, albo prostuj kadr w PS jednym suwaczkiem :-D . Pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach