sylwek  Dołączył: 06 Sty 2009
[sylwek] totalny amator, ale z zapałem:)
Witam serdecznie,
Choć na forum zaglądam regularnie od dłuższego czasu, to mój pierwszy post, więc wypadałoby się przywitać i podziękować za całą masę informacji jaką stąd wyniosłem:)
Ale do rzeczy, foty robione kompaktem - Panasonic DMC-FZ7 (w najbliższym czasie planuje przesiadkę na K200 D), zdjęcia póki co bez edycji w PS , zainteresowania ogólnoprzyrodnicze:)
Będę bardzo wdzięczny za wszystkie opinie, zwłaszcza krytyczne, bardzo liczę na podpowiedzi, jak poprawić moje wypociny... choć świetnie zdaję sobie sprawę, że na bardziej konkretne, warsztatowe porady jeszcze za wcześnie:)
Pozdrawiam!

1


2


3


4


5


6


7
 

Spasioo  Dołączył: 02 Sty 2009
aleś sie uczepił tej parki :D czy to takie plastikowe przenośne ? :D
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
widać jednak pewną zaletę w makro kompaktowym, nie ma co, ładne tło do owadów
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
1. zbyt ciasny kadr;
2. jak dla mnie fajna;
3. jakoś nie wiem co o niej napisać;)
4. też fajna
5. fajna szkoda że ucięte czułki owad ma;
6. jakoś trochę ten cień przeszkadza
7. centralny kadr tu jest jakoś mało efektywny i trochę przeszkadza ta zielona trawa obok.

Ale ogólne zdjęcia bardzo fajne;) Życzę powodzenia ;-)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Poza 5tką bardzo słabe pstryki ze słabą ostrością, wypranymi kolorami i słabym doświetleniem. Te rzeczy należałoby uwzględnić przy następnych zdjęciach. 5ka natomiast nie jest zła choć winna być poprawiona w PSie :mrgreen: . To moje zdanie.
 
Buczo  Dołączył: 14 Lis 2008
w 1 uciąłeś kawałek kwiatka, 5 jest całkiem fajna, ale ma "sprane" kolory, mogłeś trochę podciągnąć nasycenie, zresztą w 7 jest to samo.

Pozdrawiam
Buczo
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Najciekawsza 6.
Ale bym wolał bez robaków,no i oczywiście z lepszymi kolorami i bez cienia.
 
cinekk1  Dołączył: 17 Lut 2008
Czy 5 jest jedynym ostrym zdjęciem , czy ja coś mam z monitorem? Nieostre makro? O...
 

Wajcha  Dołączył: 09 Sty 2008
2,3,5 - bardzo ładnie wyłapane, chociaż brakuje im jakości i światła i kontrastu

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach