PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Galeria
Niestety rzadko zagladalem do galerii, wiec postanowilem odswiezyc kontakty z galeria, zeby wstawic pare zdjec. Ale niestety zapomnialem hasla. Kiedy podalem adres, aby podac mi haslo, wyskakuje jakis error

Email Error: RCPT TO invalid mail server response: 451 Error: queue file write error
Co mam zrobic, oprocz wypicia :-B ?
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Spróbowac ponownie za godzinę :?:
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja sobie zmienilem maila ostatnio na aktualny i juz sie do galerii nie moge zalogowac :-/
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Nadal wyswietla to samo, co wczesniej napisalem. Mam zakladac nowy adres?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
ostatnio galeria trochę wariuje. Ja nie władam mocą grzebania w czymkolwiek, spróbuj napisać do alkosa na pw (albo grub'a) oni coś powinni wiedzieć.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tref napisał/a:
próbuj napisać do alkosa na pw (albo grub'a)


Niestety, nie moge nic pomoc - az tak sie nie znam na rzeczy. Polecam pukanie do Gruba/Piotrka/MkW...
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Problem polega na tym ze nie mam dostepu do bazy na ktorej stoi galeria :-/ (o to jest inna baza niz forum)
Moge sobie oczywiscie zmienic haslo, ale nie jestem pewien czy to nie napsuje bardziej niz jest teraz. Tak czy owak sporobuje sie zlapac z Piotrkiem. Dam znac czy cos mi sie udalo jednak nie obiecuje sukcesu.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Czyli co, nie bedzie dostepu do galerii, jak sie nie uda rozwiazac problemu? :-(
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Postaram sie dzis w realu skontaktowac z Piotrkiem i przekazac problem.
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
@PiotrB mozesz sprawdzic teraz ?
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Przeciez ja juz zrobilem to Piotrowi kilka dni temu - co tam grzebales MKw :?: :mrgreen:

Pzdr
Spinner
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Spinner moze Piotrowi zrobiles kilka dni temu, ale "Email Error: RCPT TO invalid mail server response: 451 Error: queue file write error bylo caly czas i maili galeria nie wysylala :mrgreen: :-B
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
MKw, to juz teraz wiesz, bo sa moje zdjecia, ktore wywolalo nowy post na temat galerii. :mrgreen: Dzieki za zainteresowanie. :-B
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
MKw napisał/a:
Spinner moze Piotrowi zrobiles kilka dni temu,


Owszem bo od tego czasu mogl sie logowac i wsadzac fotki... :-)

Pzdr
Spinner
 

MKw  Dołączył: 20 Kwi 2006
Aha, czyli jak bolo ok to zaraz odkrece do stanu poprzedniego ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach