Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
odyseusz napisał/a:
Witam wszystkich forumowiczów. W temacie konkursu ... hmmm, a nie może być tak inaczej niż zawsze. Są jakieś zasady, idea, pomysł, wg mnie fajny. i zamiast kozackich podjazdów i wymyślania przeszkód wziąć w tym udział? Tak na przekór sobie i narodowej mentalności. To będzie wyzwolenie pierwsze.
pozdrawiam wszystkich


No i prawidłowe podejście!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
odyseusz napisał/a:
Witam wszystkich forumowiczów. W temacie konkursu ... hmmm, a nie może być tak inaczej niż zawsze. Są jakieś zasady, idea, pomysł, wg mnie fajny. i zamiast kozackich podjazdów i wymyślania przeszkód wziąć w tym udział? Tak na przekór sobie i narodowej mentalności. To będzie wyzwolenie pierwsze.
pozdrawiam wszystkich
Gratuluję podejścia. Boję się tylko jakiego konia trojańskiego szykujesz namawiając do tego, żeby ten konkurs jednak wystartował :evilsmile:

Dzięki za wsparcie :-B Mamy dziwny kraj, jesteśmy na dziwnym forum, to i dziwny konkurs wpisuje się idealnie w konwencję dziwności. ;-)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
A można wysać kilka pasków? :->
 
odyseusz  Dołączył: 21 Kwi 2006
Gratuluję podejścia. Boję się tylko jakiego konia trojańskiego szykujesz namawiając do tego, żeby ten konkurs jednak wystartował :evilsmile:

Dzięki za wsparcie :-B Mamy dziwny kraj, jesteśmy na dziwnym forum, to i dziwny konkurs wpisuje się idealnie w konwencję dziwności. ;-) [/quote]

Daruj. Co Ty taki przerażliwiony?:) Ja tu spontanicznie zadziałałem i nie mam żadnego przygotowanego pomysłu. Spodobała mi się idea, bo ciekawa i jest wyzwanie. Ileż można czytać o ff, nowych puszkach, lepszych gorszych etc...
Mam nadzieję, że się ludziska zmobilizują.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Gwiazdor, napisałem w pierwszym poście. Można max 2 paski.

[ Dodano: 2008-12-11, 22:18 ]
odyseusz napisał/a:
Daruj. Co Ty taki przerażliwiony?:)
Mój tekst nie miał nic wspólnego z przewrażliwieniem. Był nawiązaniem do Twojego nicka. Cieszę się, jak weźmiecie udział. Jeśli ktoś mnie zaskoczy (sposoby obejścia regulaminu podałem na poprzedniej stronie) nie obrażę się. Trzeba tylko tak kombinować, żeby nie złamać zasad, a jeśli ktoś odnajdzie lukę w zapisach - będę miał problem i uśmiech na twarzy.

[ Dodano: 2008-12-11, 22:19 ]
:-D
:-B
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
odyseusz, musisz się przyzwyczaić, że tref pisze różne dziwne rzeczy, których prawie nikt nie rozumie, ale raczej rzadko ma na myśli coś złośliwego (chyba tylko wtedy, jak ktoś podpadnie) ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
tref, w ogóle ktoś coś przysłał?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Nie, bo nie podałem adresu :evilsmile:
Po entuzjastycznych opiniach odechciało mi się, zwłaszcza, że nikt nie chciał wziąć w tym udziału. No, poza Izą, bo miała nadzieję wygrać, jako jedyna uczestniczka :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach