chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
jaka niedroga stałka 200mm do K10d ?
i gdzie kupic
cena ... tak max 300zl (jest cos fajnego z bagnetem? czy trzeba sie z przejsciowka męczyc)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Re: jaka niedroga stałka 200mm do K10d ?
chomik napisał/a:
i gdzie kupic

A może Pentacon 200/4 z preselkcją przesłony? Przyzwoity optycznie, choć z przejściówką i ciężkawy. Na Aledrogo do 100zł. Bywają M SMC 200/4 ale trza pilnować.
 

mily  Dołączył: 19 Kwi 2006
zdecydowanie smc-m 200:4 - cudne szklo, choc potrafi zaabberowac jak jest w pelni otwarte
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
chwilowo nigdzie go nie ma (oprocz twojej stopki)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
mily napisał/a:
zdecydowanie smc-m 200:4 - cudne szklo, choc potrafi zaabberowac jak jest w pelni otwarte
zgadzam się w pełni. Piękne szkło, czasem trzeba się liczyć AC,a le można przymknąć. Polecam
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
:mrgreen: Jak to nie ma jest i to nawet z gwarancyją. Tylko cena taka lekko wyższejsza. Wzrastająca popularność marki przy ogranicznum dostępie szkiełek robi swoje . . . .
http://www.allegro.pl/ite..._200mm_4_0.html
Poważnie zastanawiam się czy nie wejść do puli, ale zakup K-Dyszki trochę mnie wyczerpał, jeżeli chodzi o aktywa . . . .
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Kuszelas napisał/a:
ale zakup K-Dyszki trochę mnie wyczerpał, jeżeli chodzi o aktywa . . . .
Nie jesteś osamotniony :-/
 

chomik  Dołączył: 16 Sty 2007
chyba poczekam na troszke tansza okazje (pentax-m a nie te choletnie drogie 67)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Kuszelas napisał/a:
Tylko cena taka lekko wyższejsza
W koncu sprzedaje to przedstawiciel Pentaxa :mrgreen:

[ Dodano: 2007-02-04, 17:03 ]
chomik napisał/a:
a nie te choletnie drogie 67
Dobrze zauważyłeś. Nie dziwne, że takie drogie.
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Kuszelas napisał/a:
:mrgreen: Jak to nie ma jest i to nawet z gwarancyją. Tylko cena taka lekko wyższejsza. Wzrastająca popularność marki przy ogranicznum dostępie szkiełek robi swoje . . . .
http://www.allegro.pl/ite..._200mm_4_0.html
Poważnie zastanawiam się czy nie wejść do puli, ale zakup K-Dyszki trochę mnie wyczerpał, jeżeli chodzi o aktywa . . . .


Ale to chyba na inne mocowanie, nie do K10D. Wydaje mi się że to jest do dużego obrazka...
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
:mrgreen: Argawen poczułem się nieco raźniej, ale chyba na początek zainwestuję w bakterię . . . .
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
bossini napisał/a:
Wydaje mi się że to jest do dużego obrazka..
Tak, do dużego. Do K10D potrzebna przejściówka. Chyba.
Kuszelas napisał/a:
ale chyba na początek zainwestuję w bakterię . . .
Najtańsza inwestycja, jeżeli kupisz zamiennik za 3 dychy :mrgreen: .
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
Dzięki Bossini, wysypka powoli mi ustępuje . . . . . :mrgreen:

[ Dodano: 2007-02-04, 17:14 ]
kusi mnie to:http://www.allegro.pl/item162182887_cosina_3_5_100_mm_macro_1_2_1_1_do_pentax_af.html
Ale poczekam aż sprzedający trochę zmięknie, albo znajdzie się większy twardziel niż ja. . . . :mrgreen:
:-B dla cierpliwych . . . . .
 

bossini  Dołączył: 23 Sty 2007
Nie ma sprawy. Sam sie wpierw "zaśliniłem" ale potem spytałem sam siebie dlaczego takie drogie i przeprowadziłem małe dochodzenie. No ale mogę sie mylić, nie znam sie na tym :)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tutaj macie link do dystrybutora tej Cosiny. Tylko nie wiem, czy jeszcze działa.
Medikon
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Ja kupiłem pentax M 200 f4 za 286 zł na allegro jakieś w mies. temu, niedawno widziałem poszedł taki sam za jakieś 310 jeśli dobrze pamiętam ;)
A szkiełko nie powiem - fajne, świetne wykonane - jak nowy! :)
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
pisalem do Medikona - nie sprzedaja juz cosiny. Najtaniej to jednak bedzie zamowic taka cosine u niemca - gdzies w watku o cosinie 100 podawalem adres, gdzie mozna kupiz za 100-120jurkow.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach