karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
  Biznes plan na medal
Przerobiłem już kilkanaście przykładowych biznes planów. Dostałem mętliku w głowie gdyż niemal każdy z nich kładł nacisk na co innego jako że charakter działalności był różny, ale i też sama konstrukcja była inna od poprzedniej.

Gdybyście to wy pisali biznes plan (Firma świadcząca usługi foto), na co postawilibyście nacisk :?:

Nie udało mi się znaleźć żadnego opracowania w sieci a propos firmy foto, może macie jakieś dojście lub sami macie w dorobku taki biznesplan który wypalił :-D :?:

Za wszelką pomoc dziękuję :-B i obiecuję że to już ostatni wątek dotyczący rozpoczęcia mojej działalności.

Pozdrawiam
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
karmazyniello napisał/a:
Gdybyście to wy pisali biznes plan (Firma świadcząca usługi foto), na co postawilibyście nacisk

karmazyniello, ale to Ty masz na cos posatwic nacisk a nie my. Musisz byc w duzym stopniu przekonany do tego co i jak chcesz robic. Inaczej to nie ma sensu IMHO..
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
dan napisał/a:
Musisz byc w duzym stopniu przekonany do tego co i jak chcesz robic. Inaczej to nie ma sensu IMHO..


Jestem przekonany, ale ty mi napisz jak mam o tym przekonać urzędników :evilsmile:
, bo w tym właśnie tkwi problem.

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Aaa to sie nie zrozumielismy :-)
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
mocno ponoć sie licza roznego rodzaju PAPIERKI. Czyli standartowo; jak to w urzedzie. Wiec ukonczona szkola fotograficzna, kursy, szkolenia foto.
Choc nie chce zniechecac, co urzad to obyczaj, jak to w P(r)L... (zalezy na czlowieka na ktorego sie trafi).
u mnie w miasteczku chcieliby tez probki moich wypocin fotograficznych.
 
jungli
[Usunięty]
karmazyniello,

A ja dorzadzamnajpierw dowiedziec sie ile w danym miesiacu jest kasy,a ile podan, wg tego kryterium dodatkowo zwiekszysz badz nie, swoje szanse.

hej
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
jungli napisał/a:
karmazyniello,

A ja dorzadzamnajpierw dowiedziec sie ile w danym miesiacu jest kasy,a ile podan, wg tego kryterium dodatkowo zwiekszysz badz nie, swoje szanse.



a nie jest to tajne ?
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
jungli napisał/a:
A ja dorzadzamnajpierw dowiedziec sie ile w danym miesiacu jest kasy,a ile podan, wg tego kryterium dodatkowo zwiekszysz badz nie, swoje szanse.


Właśnie mi nie chcieli udzielić takiej informacji :-/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach