Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
To moze "ciut" dolozyc do MZ-Sa... :?: 8-)

Pzdr
Spinner
 

jacekzom  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja kupilem chyba jednego z ostatnich MZ-3 z Pstryka, rok temu. :-)
 
Jowisz  Dołączył: 24 Maj 2006
Wastyd sie przyznać, ale słabo znam niemiecki, ale cos mi podpadało "Kamera kaputt? " hehe. :mrgreen: To chyba przez ten zament z aparacikami 8-)

To moze to MZ-5n
kurczaki, ale ma wzięcie . :mrgreen: Do tego jeden jedyny egz na całym swiecie za jedyna 1100 PLN :cry:

 

kiwaczek  Dołączył: 25 Kwi 2006
jacekzom napisał/a:
Ja kupilem chyba jednego z ostatnich MZ-3 z Pstryka, rok temu. :-)

To widzę, że jest nas w 3mieście więcej! A do tej pory nawet nie wybraliśmy się na wspólny plenerek. Jak to między nami eMZettrzyowcami! :D
 
vector  Dołączył: 02 Maj 2006
może się kolega skusi - zostało 12H http://cgi.ebay.co.uk/PEN...1QQcmdZViewItem
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Jowisz napisał/a:
stary druch Zenith, którego natabene dostałem w prezencie od kumpla zwyczajnie"padł". No i teraz jest problem, bo przesiadka z "ruska" na cos innego to niestety wydatek

Miałem to samo tylko daaawniej...
Potem, zrobiłem duży błąd, również finansowy, kupiłem Kwanona EOS500N. Długo walczyłem starając się przyzwyczaić do zupełnie innej obsługi. W końcu poddałem się. Pod wpływem Sectora zainwestowałem w MZ-5n. Przesiadka z Zenita byłaby niezauważalna, gdybym od razu to zrobił. Potem do kompletu dokupiłem MZ-M - manualna puszkę rezerwową - identyczą z MZ-5n ale trochę prostszą Zdecydowanie polecam MZ-5n - pertraktuj :-)
 

jerz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Przychylam sie do opinii Fotonyfa - MZ5n lub ewentualnie MZ5. Warto poczekac. Jedyne, czego brakowalo mi po Zenicie, to poczucie, ze mam w reku aparat, a nie plastikowa wydmuszke :) Radykalnie pomogl zakup BP i to tez polecam. Najlepiej, jabys trafil taki komplet...

Pozdrawiam,
Jerz
 
Jowisz  Dołączył: 24 Maj 2006
Dzieki z porady, trafiłem na 2 egz MZ-5n, tylko teraz szybko zbieram fundusze żeby jeszcze kupic jakiś dobry obiektyw, ale chyba na poczatek kupie przejściówke z M42, bo jak widze ceny na Allegro to gęsiej skórki dostaje. Tylko wtedy wiadomo, bez autofokusa. Pozdrawiam.
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
jerz napisał/a:
Radykalnie pomogl zakup BP i to tez polecam.

Podpisuję się pod tym.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach