Tomash  Dołączył: 06 Sie 2008
[Tomash] po raz pierwszy do ceny
smc a 50 mm




i popularny kit II

no i cóż czekam na Wasze opinie, drodzy Forumowicze
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
numeruj zdjecia - bedzie latwiej sie odniesc... ;-) I tak:

Zdjecie nr 1 - centralny kadr i malo swiatla. Obrobka w PSie na pewno pomoze - wydobycie cieni, zwiekszenie czerni, podniesienie saturacji, wyostrzenie i przekadrowanie

Zdjecie nr 2 - tu jest gorzej.... Duzy przepal od okna psuje fotke

Zdjecie nr 3 - jest calkiem dobrze jak dla mnie. Dodalbym filtr gradacyjny na niebo

To tyle ode mnie - czy slusznie to nie wiem... ;-) acha..... I komentuj pozostalych
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
1 - nic nie zmieniaj !!!!!
reszta - domowe nudy - pamiątkowe zdjecia do albumu (każdy posiadający bąbla ma takie :mrgreen: )

swoja droga 1 spokojnie moglaby brac udzial w konkursie - portret przy jednym zrodle swiatla :-P
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Fafniak napisał/a:
1 - nic nie zmieniaj !!!!!


No i masz Ci los.... Co focacy to inna opinia. ;-)

Ale poeksperymentuj mimo wszystko....
 
ansow  Dołączyła: 18 Mar 2009
ja też dopiero zaczynam i się nie znam ale najbardziej podoba mi się 1 właśnie ze względu na światło, reszta nie wzbudza we mnie większego zainteresowania ale masz świetną modelkę wiec masz materiał do dalszych starań :mrgreen:
 

kenzo  Dołączył: 23 Gru 2007
Tomash, 1 najlepsza, 3 albumowa ale w tej kategorii bardzo fajna.
Najsłabsza dwójka, swoją drogą nie wiedziałem, że 50-tka tak aberruje.
 
Tomash  Dołączył: 06 Sie 2008
Fafniak- zgłosiłem na Twoją odpowiedzialność :-D
bardzo dziękuję wszystkim za komentarze;długa droga przede mną...
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
W sumie co w 1 poprawiac? Jakis kontrast, jakis kolor, swiatlo, ostrosc? Chyba tak bardziej profilaktycznie i aptekarskie wartosci.
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
1. bardzo fajna.
reszta jak już zostało zauważone takie do rodzinnego albumu.
 

seele  Dołączył: 07 Mar 2007
1 bardzo dobre, a 2 zrobił bym tak jak Bartek proponuje po lekkim przekadrowaniu (pionowo i ciaśniej).
 

Koteki  Dołączył: 21 Paź 2007
Tomash, co oceniający to inne oceny, musisz się przyzwyczaić. A jak dla mnie również 1 jest najciekawsza (2 i 3 to albumowe pstryki)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
1. Faktycznie fajna, z tym, że na mój gust lekko niedoświetlona, w wersji użytkownika BartekKw jest już git. 2 i 3 to typowe strzały rodzinne. Przy takiej aberracji jak w 2 radził bym Ci poszukać czegoś o likwidowaniu jej w programach graficznych, bo tak być nie może, a fioletu takiego łatwo całkiem się pozbyć. ;-)
 
Tomash  Dołączył: 06 Sie 2008
BartekKw-mam wrażenie,że tak rozjaśnione zdjęcie zgubiło element tajemniczości, który w moim odczuciu posiada oryginał ;-)
2- faktycznie okno= porażka; w ogóle o nim nie pomyślałem a później to już nawet nie zauważyłem :-/
co do aberracji- nie wiem czy to wina obiektywu (jedno z pierwszych zdjęć tym szkłem)
czy może to po prostu wina ACDSee, którym zmniejszałem zdjęcia
dla wszystkich, którzy zechcieli się pochylić nad moimi wypocinami :-B :-B :-B :-B :-B :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach