Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jaki bank wybrac
BZWBK -niestety to gigantyczna pomylka......nie che mi sie opisywac problemow ale mam do was pytanie jaki bank wybrac
bankomaty koszty.......i czy latwo/trudno otworzyc sobie linie kredytowa/debet kontrolowany....
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Czego byś nie wybrał, to i tak będziesz niezadowolony :-D . Jeśli jako osoba prywatna, to zobacz sobie na ofertę mBanku. Ich zwykle konto jest całkiem. Mam też tam drugie "biznes" (choć biznesmen ze mnie jak z koziej (_,_) trąba) i już nie jest tak fajnie - gdy robię przelew z prywatnego na firmowe, nic nie płacę, a drugą stronę to już 1 złoty. Wypłata z bankomatu Euronetu - podobnie (prowizja pryw. 0, biznes - 2). Z kredytami to nawet nie próbowałem, bo i tak by mi nie dali :cry:
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Po kilku latach wspolpracy z BZWBK tez sobie dalem z nimi spokoj... jakos mieli jak dla mnie zupelnie nie zyciowe podejscie do klienta no i w koncu zaczelo mi to przeszkadzac. Teraz mam konto w Inteligo i w Mbanku. Wiecej korzystam z tego drugiego i mysle ze mozna polecic. szpajchel, co do kredytow, to sprobuj, ja dostalem calkiem spory limit kredytowy na koncie tylko w oparciu o historie rachunku... bez zadnych poreczycieli czy zaswiadczen o dochodach co przy prowadzonej dzialalnosci gospodarczej jest calkiem fajne ;)
Pozdrawiam
Grzesiek
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Aspius, no no, kredyt na K10(0)D? Hmmmmm :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Jeżeli prywatne to też jestem za nBankiem, jak na razie 0 problemów, kredyt też mi dali na podstawie dwóch dokumentów ze zdjęciem.
W moim przypadku kredyt na K10, a co.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Zdano napisał/a:
kredyt też mi dali na podstawie dwóch dokumentów ze zdjęciem.
Avatara pokazałeś?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Avatara pokazałeś?
Przecież Zdano ma takiego w dowodzie osobistym :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
Przecież Zdano ma takiego w dowodzie osobistym
a mi kazali profil, z uchem... a miałem takie ładne nowe buty... eh
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Avatara pokazałeś

argawen napisał/a:
Przecież Zdano ma takiego w dowodzie osobistym

W takim wypadku oprócz zaświadczeń z ZUS i skarbówki, musiałbym chyba jeszcze zaświadczenie lekarskie przedstawić :roll:

PS. Jak mi ktoś zrobi ładny portrecik to sobie wstawię zamiast M&M.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Zdano napisał/a:
Jak mi ktoś zrobi ładny portrecik to sobie wstawię zamiast M&M
Przecież masz ładny - w I edycji Konkursu pokazałeś.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Przecież masz ładny

Za ponury mi wyszedł.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
mBank....powiadacie.......dobra musze sie z nimi skontaktowac.....to jest tylko internetowy bank ?
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Fafniak napisał/a:
to jest tylko internetowy bank ?

tak, ale w większych centrach handlowych mają swoje stoiska.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wracając do adremu :lol: informacja dla Marcina - sprawdź warunki konta/kredytu w Citibank obecnie Handlowy, albo Kredyt Bank. Citibank, po zebraniu informacji o pacjencie, nawet bez zakładania konta, daje kartę kredytową, poważną wypukłą VISA, MAESTRO, i co tam jeszcze. KOsztuje to kilkadziesiąt złotych rocznie, ale masz kredyt bieżący (może być całkiem wysoki) z terminem spłaty od 30 dni do ... 50? nawet. Przy wyciągu podają minmalną wymaganą wpłątę, reszta może być spłacana (z procentami oczywiście) w terminie późniejszym.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Zdano napisał/a:
Jeżeli prywatne to też jestem za nBankiem, jak na razie 0 problemów,

Może i zero problemów, ale jak tak z cicha-pęk podnieśli prowizję z 0 do 50gr za przelewy to mocno wkurzające było :-P
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Przenosze prywatne konto....firmowego mi sie niechce i tak jest "na wymarciu"
 

Rumpel  Dołączył: 08 Lut 2007
Ja mogę polecić Inteligo – też internetowy, ale znacznie więcej jest bankomatów ( PKO ) gdzie za darmo ( bez prowizji ) można kasę wypłacić, a u mnie w zaścianku do duży plus. Do tego może mały szczegół, ale lepszy w Inteligo, w stosunku do mBanku ( też mam ) – sposób zawarcia umowy. mbank posyła wszystko pocztą i potem trzeba papiery im odsyłać – co trochę trwa. Inteligo przysyła kuriera i wszystko na miejscu podpisujemy. Znacznie szybciej i dodają fajną tekturową teczkę na papiery :-) . W każdym razie ja z Inteligo zadowolony jestem.
 

tm  Dołączył: 14 Sie 2006
szpajchel napisał/a:
(choć biznesmen ze mnie jak z koziej (_,_) trąba)


O tu to się mylisz. Z kozy byłaby bardzo dobra trąba. Popatrz jak wyglądają instrumenty góralskie, np koza, czyli dudy podhalańskie (te ładniejsze z futerkiem i głową kozy) :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Cytat
ale znacznie więcej jest bankomatów

Z tego co wiem to najwięcej bankomatów jest Euronetu i tr obsługują mBank bez prowizji.
Rumpel napisał/a:
Inteligo przysyła kuriera i wszystko na miejscu podpisujemy

mBank działa dokładnie tak samo.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Jesli chodzi o obsługę internetową - to najlepszy system, z jakim się spotkałem ma BPH. Dla firm dają nawet kartę chipową i czytnik do autoryzacji transakcji on-line na lokalnym kompie. Wszystkie krajowe przelewy bezpłatne.
Niestety bank BPH jest na wymarciu -czyt. część placówek przejmuje Pekao S.A., część pozostaje i będzie w połowie roku sprzedana jakiejś innej firmie. Nie wiem, jak z kredytami.
System BZWBK i jego prowizje przeszedłem i zrezygnowałem (tragedia). Korzystam jeszcze z Inteligo, ale w zasadzie tylko ze wzgl. na kartę, która umożliwia płatności on-line. Konto w Inteligo też bardzo łatwo się zakłada (tylko net + telefon + kurier).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach