jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Z wątku Wywołałem pierwszy negatyw
ubeuszek napisał/a:
Biorę się zaraz za odbitki, jak nazwać topic o swych pierwszych odbitkach (analogicznie do tego)? :mrgreen: Odbiłem pierwszą odbitkę? Dokonałem pierwszej odbitki? Moja mama lubi słonie?


[ Dodano: 2009-04-18, 08:51 ]
dan napisał/a:
alkos napisał/a:
Łaj? A lajka to pies?

W porownaniu do tych sprzetow powyzej, to co najwyzej cziłała z dobrej hodowli :-P


[ Dodano: 2009-04-20, 11:02 ]
Z wiątku o ukradzionym sprzęcie:
guerilla napisał/a:
np. we wrocławiu 3 dni po zabójstwie pewnego człowieka, policja złapała na allegro faceta sprzedającego jego komórkę. Wiadomo że takie sprawy mają inne priorytety, ale jednak da się i chłopaki jak da się im informację potrafią czasami zadziałać...

j+ napisał/a:
widzisz jorge, wystarczy sfingować własną śmierć, a aparat wróci w trymiga.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
geeker84 napisał/a:
Mam kłopot :-? . Włączyłem dziś aparat i przeglądałem zdjęcia.... a tu na zdjęciach z ciemnymi obszarami podgląd wariuje, najciemniejsze obszary (czarne) migają a właściwie miejsce czerni zajmuje żółty. I tak na zmianę czarny-żółty-czarny-żółty.... jak neon w Las Vegas. Czy mieliście coś takiego? Jak wiecie co to i jak sobie z tym poradzić to proszę o pomoc. Ta awaria to problem aparatu bo jak karta znajduje się w kompie to wszystko jest OK.
Jeszcze raz RATUNKU!!!!


[ Dodano: 2009-04-23, 00:50 ]
fotostopowicz napisał/a:
swoją drogą mam kolegę, który nazywa się Niepytaj
Z tym jego nazwiskiem mieliśmy kiedyś zabawną sytuację, która o mało co dla nas skończyła by się nie miło :->
Przed koncertem (chyba to była Republika) siedzieliśmy z wyżej wymienionym kolegą na ławce sącząc sobie browarki :-B , aż tu nie wiadomo skąd Władza się zjawiła.
Oczywiście standardowe pytania pt. co wy tutaj robicie itp, itd
Następną czynnością było wylegitymowanie nas i tutaj pojawił się problem, ponieważ obydwoje z kolegą nie mieliśmy dowodów osobistych (wtedy to były jeszcze takie książeczki, których nie chciało się nosić w kieszeniach)
Panowie policjanci postanowili spisać nasze dane zadając nam pytania i tutaj jest cała frajda
Policjant pyta kolegę
- Nazwisko
kolega odpowiada
-Niepytaj
Policjant :evil: :evil:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
dsk napisał/a:
mmsilesia.pl napisał/a:
Co fotografujemy w teatrze?
Przepiękna sala główna wraz z gigantycznym żyrndolem, stylowe korytarze, piwnice, garderoby, zaplecze techniczne, scenografie, scena, kulisy, balkon na dodatek na koniec będziecie mogli zfotografować aktorów i przygotowaniach do spektaklu "Brzydal". Uwaga - na pewno przyda się statyw. To raczej ciemnawe miejsca!

Mi to pachnie przedpremierowym pokazem K7d. :mrgreen:
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
topowy temat: k7D

forestowy napisał/a:
A jest to coś do czytania wogóle ? Poza pierwszym postem to ja tu 40 stron piaskownicy widze.

P.S. przeczytałem wszystkie żeby nie było


tapirek napisał/a:


Ja się sporo ciekawego dowiedziałem o pojazdach opancerzonych.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
MISIUREK napisał/a:
Jak zamknąć POST?
Jarek Dabrowski napisał/a:
Trzeba poczekać do Niedzieli Wielkanocnej.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Marek napisał/a:
Przypomniała mi się taka anegdota związana z długoletnim proboszczem parafii Ryglice ś.p. ks. kanonikiem Antonim Michalikiem. Proboszcz ów widząc młodzieńca jadącego przez wieś na motocyklu z jakimś dziewczęciem, zwykł kiwać głową i mówić z politowaniem: przed użyciem wstrząsnąć
 

rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
W wątku o K7D:
gin z tonikiem napisał/a:
Fafniak napisał/a:

ale moze tym razem dali tym chinczykom co biegaja z danymi z AF dali taczki z kolkami - moze sie "wyrabiaja"

W Pentaksie biegają Wietnamczycy, dlatego AF jest wolniejszy (nauczeni doświadczeniem Wojny Wietnamskiej biegają zygzakiem) :-) .
 
forestowy
[Usunięty]
jungli z wątku o sprzedaży rowerów:

Cytat
Kupilem zonie, zrobila 55km po czym bezczelnie zaszla w ciaze:)
 
forestowy
[Usunięty]
plwk napisał/a:

Do dzisiaj wspominamy gówno z Samsonowa.

Przed kilkunastu laty byliśmy na majowym łikendzie w Górach Świętokrzyskich i młody podczas zwiedzania huty wdepnął w gówno, które potem rozsmarował w samochodzie.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Marcinicus napisał/a:
W którym mejscu rodziny Pentaksjanów go umiejscowić?
ArturMaly napisał/a:
Marcinicus, na samym szczycie :P
Marcinicus napisał/a:
Której góry?
piotr_luk napisał/a:
K7
 

MateuszG  Dołączył: 29 Paź 2008
Dada napisał/a:
PK napisał/a:
ale nie mam już dzisiaj mózgu
:evilsmile: To na K7 już sama nerka nie starczy ? :roll:
 
forestowy
[Usunięty]
Blesso napisał/a:
Bierzesz ja w reke i czujesz, ze jest Ci przeznaczona, delikatna w dotyku a jednoczesnie dajaca pewnosc i wielka przyjemnosc obcowania z czyms prawie ze idealnym ,patrzysz w jej oczy i widzisz jasny, piekny swiat.Nie sa Ci z nia straszne zadne deszcze czy mrozne sniezyce. Gdy idziesz z nia po ulicy wiekszosc patrzy na Ciebie z szacunkiem a niektorzy nawet z podziwem.Sa tacy ktorzy chetnie sami wzieli by ja do rak, ale nie maja tyle odwagi. Gdy jestes z nia zycie staje sie piekniejsze i ciagle marzysz by z nia byc.

Tak to jest jak sie ma .....KaDyszke ;)
 
BAN YellowLabel  Dołączył: 30 Mar 2008
tatsuo_ki napisał/a:
pikolo napisał/a:
sr....m na wirusy

kurcze, ty to masz celne oko(?!?)
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
gin z tonikiem napisał/a:
makak napisał/a:
jakiś punk kilometr od Ciebie
Zły przykład. W przypadku Punków nie trzeba używać wzroku, można ich wyczuć na kilometr, po samym zapachu :lol: .
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
jedrus68 napisał/a:
Ostatnim razem jak byłem w banku, to tylko wentylator tam pracował :mrgreen:
 

pkosela  Dołączył: 25 Lip 2006
w wątku o K7 opiszon napisał/a:
wygląda że z tyłu też ma coś prostokątnego, jakby kółko
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Benek napisał/a:
weźta się chłopy pożeńta to wam p i e r d o ł y ze łba wylejzą
:mrgreen:
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
frisky napisał/a:
moja ciocia mowila mi, ze jej sasiadka porownywala k20 i k7 i k7 przepalal tam gdzie k20 jeszcze dawala szczegoly. co prawda mowily o egzemplarzu przedprodukcyjnym, ale dobrze to nie wrozy.
 

motaba_virus  Dołączył: 16 Mar 2008
rezerwacja w gieldowym watku z FA 50/1,4 :-)

jurekg napisał/a:
siódmy
aaa, to moja aukcja :lol:
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
Jasiek Matacz napisał/a:
Wiecie co? Właśnie byłem pod prysznicem myśląc o wymiarach K7...

:mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach