Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
Jak zrobić taki efekt?
Nie wiem jak to wytłumaczyć. Moja bratanica napaliła się by sobie wkleić na nasza-klasa zdjęcie z bajerami. Jakimi bajerami, już mówię:
Na przykład jej zdjęcie jest na okładce gazety którą ogląda jakaś znana postać, albo jej zdjęcie jest na plakacie gdzieś na ulicy - taki fotomontaż.
Oczywiscie można to przy odrobinie wprawy zrobic w PS, ale jej koleżanki z liceum nie mają pojęcia o PS i jakoś wstawiają takie zabajerowane fotki, nie może to być zbyt trudne.
Jest pewnie do tego jakiś program, tylko jaki?
Mam nadzieję, że jasno opisałem ten problem :).
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Wito76, weź zrób jej takie portrety, że bajerowatym koleżankom oczy zbieleją z zazdrości i nie będzie tematu ;-)
 

sever  Dołączył: 07 Maj 2008
widziałem kiedyś stronę która oferuje takie bajery, jedyne co musisz zrobić to wysłać fotkę i wybrać szablon, ale to było dawno i nie pamiętam gdzie to widziałem, poszperaj w necie
 
CanisLupus  Dołączył: 10 Sty 2007
Wito76 poszukaj w necie.
Wiem że jest taka stronka na której możesz zrobić sobie taką fotkę.
Prawdopodobnie osoby wspomniane przez ciebie pomagały sobię tą stroną.

Powodzenia
Lupus
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
matth, Zebyś wiedział, zrobiłem jej ostatnio kilka fotek Pentaconem 135mm na pełnej dziurze. Dwa sobie wstawiła na naszą klase i ma 2 strony komentarzy w stylu "bosko, hollywood itp".
Szczerze mówiąc nie są to jakieś rewelacyjne fotki, normalne portereciki z fajnym bokeh -prosto z puszki, bez retuszu, plastiku itp, ale w porównaniu do jej pozostałych fotek pstrykniętych z ręki komórką faktycznie wyróżniają sie.
Ale młoda ma jeszcze pstro w głowie i najważniejszy jest lans. :-/

PS
Szukałem takich stronek, ale coś nie mam polotu dziś.

[ Dodano: 2009-05-15, 20:41 ]
http://nasza-klasa.pl/pro...gallery/album/2
Mniej wiecej o to chodzi.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Phi zdjęcie z bajerami , zdjęcie wklejone w klip http://osnews.pl/latwe-wk...wideo/#comments ;)
 

Myron  Dołączył: 21 Cze 2007
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
Myron, O to chodzilo.
Młoda sie posika jak zobaczy tyle możliwości.
 

Myron  Dołączył: 21 Cze 2007
Nie ma problemu, wiedziałem o co chodzi bo żony chrześniaczka takie rzeczy na NK zamieszczała...
Tych stron było kiedyś sporo, ale tylko tą jedną udało mi się znaleźć.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach