szatek0000  Dołączył: 23 Gru 2008
  tamron 70-200/2.8 Pali foty z k20 ??
Witam jak w temacie czy ktos wie jaka moze byc przyczyna ??? z samsungiem gx 1s jest to samo! reszta obiektywow wszystko jest oki. praktycznie na f 2.8 jest dobrze reszte pali!
Prosze o kazda wskazowke
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
moze tam jakis diabeł w nim siedzi? ;-)
 
dr_Fell  Dołączył: 30 Sie 2008
Może przesłona za ciężko chodzi i nie przymyka jej tak jak powinien ?
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
Re: tamron 70-200/2.8 Pali foty z k20 ??
szatek0000 napisał/a:
Witam jak w temacie czy ktos wie jaka moze byc przyczyna ??? z samsungiem gx 1s jest to samo! reszta obiektywow wszystko jest oki. praktycznie na f 2.8 jest dobrze reszte pali!
Prosze o kazda wskazowke

resztę pali bo robi zdjęcia na 2,8 chociaż puszka myśli że nie. Może być problem z popychaczem przesłony, który nie domyka. A w ogóle listki przesłony reagują na ruchy popychaczem? Spróbuj też czy popychacz chodzi jak należy.
Ale może też coś na stykach. Obejrzyj styki słoikowe. Może przeczyść?
 
szatek0000  Dołączył: 23 Gru 2008
samber, wielkie dzieki za rade, wydaje mi sie popychacz sie zblokowal przy podrozy ,takze jest oki pozdrawiam :-B
 
N@rbi  Dołączył: 01 Wrz 2008
U mnie skończyło się na naprawie na gwarancji.
W tej chwili obiektywik siedzi znów w serwisie ... :cry:
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
szatek0000, miałem to samo 28-75, popychacz nie trybi jak trzeba, oddałem do serwisu.
 
aparts  Dołączył: 22 Maj 2008
Re: tamron 70-200/2.8 Pali foty z k20 ??
szatek0000 napisał/a:
Witam jak w temacie czy ktos wie jaka moze byc przyczyna ??? z samsungiem gx 1s jest to samo! reszta obiektywow wszystko jest oki. praktycznie na f 2.8 jest dobrze reszte pali!
Prosze o kazda wskazowke


Miałem dokładnie ten sam problem z tym Tamronem. Blokuje się przesłona. To jakaś ich bolączka. Wymienili mi -tak powiedzieli-kpl. mechanizm przesłony. narazie działa.
Pozdrawiam.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach