andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Stokrotne dzięki za szczegółowe wyjaśnienia dotyczące "długich czasów" :-)
 

carrie  Dołączyła: 30 Gru 2008
ostatnia fotka, naprawdę świetna.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dziękówka :-B

131. Przykład zdjęcia bez użycia jakiegokolwiek filtra. Tylko samo body i S10-20. Składane z 1 Rawa ale z którego wydobyłem 2 ekspozycje dla dołu i nieba. Polecam oglądać na czarnym tle :-D

 

Kosmo  Dołączył: 11 Mar 2008
kulten, nie mam czarnego tła, ale na białym jest fajnie... :-)
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Dla mnie bardzo dobre.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Pięknie to rzeźbisz.
SQ6GIT napisał/a:
nie mam czarnego tła
Pobrać zdjęcie na dyzia i przeglądarka.
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Piękny widok :-) .Pomiędzy horyzontem a wyspą widzę 4 jasne smugi,odblaski na wodzie.Gdyby był jeden OK ale 4 trochę przeszkadzają.
ps.Dasz się namówić na zamrożenie w ruchu fali rozbijającej się o te kolorowe skały?Chciałbym zobaczyć taką fotę w Twoim wykonaniu :mrgreen: :-B
 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
131 bardzo w porządku :-)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
dany napisał/a:
Piękny widok :-) .Pomiędzy horyzontem a wyspą widzę 4 jasne smugi,odblaski na wodzie.Gdyby był jeden OK ale 4 trochę przeszkadzają.
ps.Dasz się namówić na zamrożenie w ruchu fali rozbijającej się o te kolorowe skały?Chciałbym zobaczyć taką fotę w Twoim wykonaniu :mrgreen: :-B


Te smugi to resztki zachodzącego słońca, żaden PS.

Nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc o tej fali rozbijającej się o tę skałę?
 

afuszejk  Dołączył: 28 Maj 2008
dany'emu chodzi zapewne o zamrożenie fali w akcji : )
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
kulten, wiem że te smugi to nie PS bo nie zrobiłbyś takiego błędu.Prawdopodobnie to prześwity słońca przez chmury i fakt że jest ich kilka a nie jeden zwróciły moją uwagę jako coś nienaturalnego w tego typu widokach.
afuszejk, dobrze odczytał o czym myślałem.Myślę że "zamrożona"fala rozbijająca się o skały w tym kolorze który potrafisz uzyskać stanowiłaby ciekawą pracę.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dzięki. Ale chodzi Ci o to by było widać rozprysk fali? Bo to można różnie interpretować. Ponadto cokolwiek tam zrobić jest na prawdę trudno bo raz, że muszę wpasować w odpływ, dwa ze mile widziane zachmurzenie (rzadko ostatnio) i 3 jest tam na prawdę niebezpiecznie. :mrgreen:
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Ze jest tam niebezpiecznie to widać,patrząc na załączony obrazek mam uczucie lęku wysokości :shock: .Przewinął mi się kiedyś taki pseudo HDR z 1 RAWa z tą falą i przypomniało mi się patrząc na ten obrazem.Gdybyś miał możliwość coś takiego pstryknąć byłoby to wyzwanie dla zaawansowanego landszaftcisty.Ja bym się na Twoim miejscu skusił,masz warunki ;-)
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Zobaczymy kusicielu :) .
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
trzymasz poziom albo nawet jeszcze lepiej ;-)
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
kulten napisał/a:
131. Przykład zdjęcia bez użycia jakiegokolwiek filtra. Tylko samo body i S10-20. Składane z 1 Rawa ale z którego wydobyłem 2 ekspozycje dla dołu i nieba. Polecam oglądać na czarnym tle :-D

Mi nawet na białym wygląda świetnie. Na czarnym - rewelacyjnie.
Tak zastanawiałem się, ale chyba z Twoją fotografią jest jak z... truskawkami. Ile by człowiek nie zjadł, wydaje mu się że już ma dość, to jeszcze tylko jedna pyszna truskaweczka (i jeszcze jedna... i jeszcze jedna). :-B
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dziękuję. 132. 30s na f8 i znów żadnych filtrów. Wyjątkowo ponura truskawka (zdecydowanie polecam czarne tło) :

 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
MacRayers napisał/a:
Tak zastanawiałem się, ale chyba z Twoją fotografią jest jak z... truskawkami.
Dobrze ujęte,jak coś jest pyszne to się zawsze ma na to ochotę.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
132 mocny, ponury klimat. Nasunęło mi się skojarzenie z tytułem piosenki "Seasons in the abyss" jeśli dobrze napisałem. Ciekawe jak by wyglądało jak w oddali byłby jeszcze jakiś okręt. Monotematycznie się powtórzę, podoba się :-B .
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
Dzięki. To ja mam skojarzenia z Mordorem. A zamiast okrętu w oddali brakuje mi wron na niebie :) . Poważnie mówię.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach