wojtek_c  Dołączył: 28 Lut 2008
fotograf ślubny poszukiwany
Na wstępie - nie bardzo wiem, w jakim dziale powinno się to znaleźć, więc jeśli nie trafiłem, proszę uprzejmie o przeniesienie wątku gdzie indziej....

Poszukuję fotografa ślubnego na - kto by się spodziewał - ślub, który to odbędzie się 19.09 w Istebnej. Chodzi wyłącznie o zdjęcia ze ślubu (kościół, bez imprezy) plus plener w innym dniu (może też być w innym miejscu).

Zainteresowanych prosiłbym o portfolio zawierające zarówno zdjęcia plenerowe jak i ze ślubu.

Sam prawdopodobnie nie będę mógł pojechać, nie czuję też się na siłach wystąpić jako jedyny fotograf. To impreza mojej koleżanki z pracy i zależy mi na dobrych zdjęciach - poprosiła mnie o znalezienie kogoś, kto by się tego podjął.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
uuuu.... podjąłbym się, ale w okolicach 19.09 będę w Reichu. To znaczy wyjazd w ostatniej chwili może się przesunąć, niemniej jednak nie będę robił zamieszania.

btw Istebna troche daleko ;-)
 

MateuszG  Dołączył: 29 Paź 2008
wojtek_c napisał/a:
Istebnej

tak się składa, że ja jestem z Istebnej
niestety moje doświadczenie w zdjęciach ślubnych jest dość słabe a właściwie żadne ... (choć sporo zdjęć ze ślubu się naoglądałem więc coś może by wyszło ;-) ) mógłbym "robić" jako zapasowy fotograf/amator. Myślę, że kit + metz 48 dałby rade, w plenerku pentax-a 50mm 1:1.7 lub tamron + metz na SL z parasolką ...

mieszkam blisko centrum więc nie było by problemu.
PS. daj znać co to za koleżanka ;) znam 90% ludzi w Istebnej :-P


Cytat
btw Istebna troche daleko ;-)

+ dochodzi do tego remont drogi na kubalonce, przez co trzeba jeździć okrężną drogą (stać chwilę na światłach) obok prezydenckiego zameczku...
ogólnie nieciekawie z dojazdem.
 
Fotoarkadiusz  Dołączył: 11 Sie 2009
adres mojej strony poszedł na pw

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach