mac_27  Dołączył: 09 Sty 2008
sculptor, ja jako autor cieszę się ogólnie, że nie było się czego przyczepić tylko tych palców.
Oczywiście zgadzam się, że to błąd, niedoskonałość, jednak tak jak piszesz nie psuje ogólnego, dobrego odbioru zdjęcia.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
mac_27, czekam na dalsze fotki. :-) Przy okazji podbije Ci wątek, żebyś mógł coś wrzucić. :-)
 

mac_27  Dołączył: 09 Sty 2008
no to takie o nowości:

7.


8.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Z 7. to MZ zupełnie przekombinowałeś. Nie podchodzi mi obróbka i ciemne oczy. Kadr wg. mnie w porządku.
8. Całkiem fajna, ale jakoś skóra mi się wydaje taka plastikowa... no, ale może już źle postrzegam rzeczywistość o tak późnej godzinie... :-)
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
widze ze samyang poszedl w ruch:)
Nie wiem czy nie przesadzasz troche z filtrami ale co kto lubi.
7. jakby nie miala oczu i jedna reka opalona a druga rozowa.
8 fajnie
 

mac_27  Dołączył: 09 Sty 2008
Nowe nowości :-)

9.


10.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
9-tka ciekawa, ale 10 brakuje chyba kontrastu - no chyba że tak jest specjalnie. Poprzednie zdjęcia z tej strony nie za bardzo...
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Kadry mz.poprawne ale światełko i kontrast raczej do poprawy.Nie obraź się ale strasznie bure te zdjęcia,twarz modelki na 7..........,no właśnie co tam się stało,powiem krótko wygląda fatalnie.Taka ładna pani,nie pokazuj jej tego ujęcia.8.Jak dla mnie za ciemna.9.i 10.Jakby posuwaczkować w PS-ie to nawet,nawet.
 

rysiekp17  Dołączył: 27 Wrz 2008
najbardziej mi się 9 podoba , reszta niedopracowana świetlnie
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
dla mnie dwie ostatnie sa dobre.
Kolory slabsze ale pewnie tak chciales.
 

mac_27  Dołączył: 09 Sty 2008
tak, z kolorami tak chciałem, wyprałem je trochę z koloru. (nr. 9 i 10) Oczywiście ich odbiór to też kwestia gustu.
Nadmienię jednak, że jeżeli chodzi o intensywność kolorów i kontrast to dużo zależy od możliwości i ustawień monitora.
Te zdjęcia u mnie w domu wyglądają inaczej, w pracy inaczej, a na starym kineskopowym monitorze też inny efekt.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Dawaj więcej. ;-)
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
Troszkę brakuje mi w ostatniej serii ostrego koloru jak to powinno być w tego typy zdjęciach. Fajnie by było aby w tle była minimalna GO dało by to troszkę lekkiego pazurka :evilsmile: :evilsmile:
 

mac_27  Dołączył: 09 Sty 2008
witam,

z nowości takie oto coś - sesja "woman in white":

11.


12.
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Muszę przyznać,że te dwa ostatnie wyglądają przyzwoicie.Na 12.trochę nieładnie wyszedł cień na nosku i w okolicy lewego ucha.Nad prawym okiem......No właśnie,co to jest(blizna czy PS).Kadrowo zdecydowanie bardziej podchodzi 12.
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Podobają mnie się oba tzn. 11 i 12 z małymi "ale". :-)
11. Fajny pomysł i kadr też OK. Zastanawiam się tylko czy nie lepiej by było tak ustawić głowę modelki, żeby cała była na tle nieba a nie pół na pół.
12. Chyba na prawym ramieniu lekki przepalik... :-P No i może ciut bym rozjaśnił oczka.
Ale generalnie fajne ujęcia i podobają mi się. Masz może z tej serii jakieś jeszcze? :-)
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Zbyt mocny makijaż. Kontrast wbija jej oczy w "czarną dziurę".
 

igorkrupa  Dołączył: 17 Maj 2007
nie wiem czego ale 11, pachnie Canonem :P nie wiem nie wiem czego... ale fajne! gratuluje.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach