opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
tref napisał/a:
inni mowili na nas, ze jestemy inni :roll:

eeee

jeżeli oni byli inni i mówili że my jesteśmy inni to jak to nazwać :?:

hipokryzja :?:

:evilsmile:
 

Łobuzio  Dołączył: 17 Lip 2008
A mnie tam ciesza te programy tematyczne, te gadzety itd. Zawsze sie znajdzie cos co ulatwi robienie zdjec. Purysci do kamer otworkowych, tam to nie ma zadnych ficzerow, zadnej automatyki, jest tylko obiekt i klisza zamknieta w czyms.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Łobuzio napisał/a:
Zawsze sie znajdzie cos co ulatwi robienie zdjec. Purysci do kamer otworkowych, tam to nie ma zadnych ficzerow, zadnej automatyki, jest tylko obiekt i klisza zamknieta w czyms

Zgoda. Przecież na prawdę nie wymyślono nic nowego pod słońcem: zmienił sie tylko materiał światłoczuły, ale puszka jest jak była, szkiełko jest jak było. A programy tematyczne? Są dla tych z MediaMarkt - sami nie potrafią ustawić parametrów, to fabryka robi to za nich :evilsmile: . Szybko, łatwo i przyjemnie, bez stresu, bez emocji, bez myślenia ;-) . W sam raz do StockPhoto :evilsmile: .
 

Patryk Blaut  Dołączył: 07 Cze 2007
SiekaSS napisał/a:
:-> :-) Bardzo dobra wiadomość ! :-B :evilsmile: :lol: pojechali z D5000 to mają teraz lipę :-)


Dział foto Nikona ma się dobrze. Pojechali na zupełnie innym rynku.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Canon upada, a jak jeszcze nie upadł, to na pewno upadnie, pytanie tylko kiedy? :lol:

[ Dodano: 2009-08-28, 10:18 ]
Jasiek Matacz, zadowolony?
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Wszystko to marketing. Kiedyś w mojej (!) mieścinie Olympus dwa razy robił warsztaty z okazji promocji któregoś z aparatów Camedia, można było wziąć to do ręki, popstrykać, potem wydrukować za free na firmowej drukarce.
Dzisiaj przeczytałem, że w sąsiedniej (!) mieścinie spory plener zorganizowała "sonolta" promują wszystko ze znaczkiem "alfa" i zapowiadają następne. W ten sposób nagarniają sobie klientów. Wystarczy, że prowadzący w czasie prelekcji wspomni coś dwuznacznie o konkurencji i fama idzie w świat. Czy Pentax organizuje dużo takich warsztatów? Pisząc o mieścienie, na prawdę mam na myśli mieścinę - w końcu 24 tys. mieszkańców to nie metropolia. ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach