jerzy65  Dołączył: 10 Kwi 2009
matryca światłoczuła Pentax ist DL
Witam,mam problem ze swoim Pentaxem,dostrzegłem na monitorze komputera,że na niektórych zdjęciach widać cieniutką czerwonawą kreseczkę po przeglądzie w punkcie napraw stwierdzono,że jest to wina matrycy nowa oczywiście jest droga więc będę chciał kupić używkę/może ktoś ma za rozsądną cenę /i tu moje pytanie czy do ist DL pasuje
matryca zinnych ist i 100d.Bo na nowy aparat się narazie nie zanosi.
 
mirekin  Dołączył: 03 Gru 2008
Chcesz kupić nową matrycę do aparatu, który wart jest ok700-800 zł? Sam ją wymienisz? Bo jeśli nie, to dolicz za usługę z 200 zł. Lepiej kupić małoużywanego, innego DL'a. Pozdrowienia.
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
Przecież napisał, że chce używkę kupić. Chociaż to też może być mało opłacalne.
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
Za około 9 stówek w którymś EURO w W-wie niedawno widziałem nowego DL-a, tylko w wersji samsungowskiej (G-1L chyba)
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
jerzy65, obawiam sie, ze nabycie takiej matrycy bedzie baardzo trudne. Sam szukalem do swojego K110D i musialem w koncu wspomoc sie czesciami z Nikona D50 (matryca nie pasuje, potrzebowalem tylko filtra przed matryca, ktory tez do konca nie pasuje).
Matryca z K100D raczej nie bedzie pasowac ze wzgledu na mechanizm SR, ktorego nie masz w DL.
 
jerzy65  Dołączył: 10 Kwi 2009
Dzięki za podpowiedzi oczywiście że myślałem o kupnie z jakiegoś rozbitego zniszczonego na części dlatego pytam o pozostałe modele bo było by łatwiej coś trafić.
Wymiana też nie jest taka droga w punkcie powiedzieli mi 40zł.
A co do kupna nowego tego samego modelu to wiecie jak już kupować to człowiek chciałby coś nowszego przynajmniej 200 lub chętniej k10 bo one są już na wyższym poziomie niż ist dl a one są jeszcze nadal dość drogie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach