infidel78
[Usunięty]
[ analog] Baterie w ME Super
Mój ME Super rozładowywuje baterie. Wedle instrukcji powinny wystarczyć na rok i 10 000 zdjęć. Po dwóch tygodniach biorę aparat do ręki, a tu prądu nie ma. Czy ktoś wie, jak sobie tym poradzić?
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Kup Eneloopy.Wszyscuyc hwalą więc pewnie będą ok... :evilsmile:
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
Jacek... powiedz ze zartujesz ?? ;-)

tak powaznie to moj ME rozladowal baterie w ciagu 2 miesiecy na "standby" mode...

generalnie - nalezy wylaczac ;-)
 
stereo  Dołączył: 17 Maj 2008
A jak zapamiętać to, żeby wyłącząc? Ja jak wyłącze raz na 30 raz kiedy go odkładam.chowam, to już dużo...no nie mogę zapamiętać :P ale baterie mam od pół roku i nie zauważam rozładowania :)
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Co to za baterie? Może kup srebrowe? Jeśli i te się rozładują, to będzie znaczyło, że faktycznie coś jest nie tak. :evilsmile:
 
Marian_CK  Dołączył: 23 Sie 2009
Problem się powtarzał czy to jakiś pojedynczy przypadek? Trudno na razie powiedzieć czy to wina baterii czy aparatu.

PS Ogólnie pozycja "LOCK" się bardzo przydaje.
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
Marian_CK, mam me super już 2 lata, jakieś 6 filmów i ciągle jest na jednych bateriach. Wiem, że są dwa rodzaje tych pastylek tylko nie pamiętam jakie :/ poszperam i może znajdę. Te jedne żyją ponoć długo dłużej.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Srebrowe żyją dłużej.
 
Marian_CK  Dołączył: 23 Sie 2009
negocjatorek napisał/a:
Marian_CK, mam me super już 2 lata, jakieś 6 filmów i ciągle jest na jednych bateriach


Wiem. Nie chodziło mi o wszystkie ME Super tylko o egzemplarz autora wątku. ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach