karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
  Gdzie w Krakowie TRI-X'a najtaniej dostanę???
Mój ulubiony sklep internetowy ma przerwę w sprzedaży bo się właścicielowi syn urodził i chyba szef mocno zapił :lol:

Gdzie kupić TRI-X'a w Kraku? Może jakiś sklep internetowy?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
karmazyniello, internetowy to nie wiem, ale jeśli byłoby trzeba to mam dwa TRI-Xy na stanie, więc mogę zabrać ze sobą na sobotę.

[ Dodano: 2009-09-08, 16:38 ]
A ze stacjonarnych najpewniej: http://www.foto-oleksy.pl/ ale jak zobaczyłem ostatnio jak się ceny negatywów u nich zmieniły to się za głowę złapałem :roll:

 
MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
Jeśli mówisz o tym sklepie: http://www.fotograf-sklep.pl/index.php
to ja nie miałem teraz żadnych problemów, zamówiłem w poniedziałek i w środę rano był listonosz ;)
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
O ile mnie pamięć nie myli to przy rynku na ulicy Wiślnej byłem w jakimś fotolabie i mieli dość spory asortyment filmów. Cen nie pamiętam niestety..
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
MMM, pisałem maila i dostałem odpowiedź że nie ma gwarancji że dostanę paczkę do piątku :-|
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
matth, jak studiowałem (2001-2006) to mieli drożej niż w Foto-Oleksy....ale jak wspomniałem, jak byłem kilka miesięcy temu w Foto-Oleksy to ceny mieli wysokie. Nie umiem przytoczyć w tej chwili, ale jeśli dobrze pamiętam TRI-X był ponad 20zł :roll:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Praktycznie Tri-X w Krakowie, to tylko w Foto-Oleksy bywa. Reszta albo nie ma tego materiału, albo w ogóle przestała istnieć. :-/ Jutro będę w tamtych okolicach, mogę sprawdzić. karmazyniello, napisz na PW ewentualnie ile i czego Ci trzeba.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Cos mi sie kojarzy, ze trix byl ok 25plnow...
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Widzę, że nijaki variant69 z alledrogo ma trixy. Może by u niego? W sumie jutro jadę do Gdańska i jak coś to mógłbym go zahaczyć i wsadzić w kopertę kilka rolek.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Dada, matth, dzięki :-B , ale Sołtys mnie poratuje bo ma na stanie dokładnie tyle ile mi trzeba :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Jak nie zapomni :evilsmile:
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
karmazyniello, oki :-) Ale w razie czego daj znać, priorytet dojdzie w razie W ;-)
 

pieciuk  Dołączył: 03 Gru 2007
Kupowalem od variant69 na alledrogu. Rzeczywiscie tanio i nawet spory wybór ma.
 
Leszeg  Dołączył: 25 Wrz 2007
A w empiku przy krakoffskim rynku nie było przypadkiem Trixa? Kiedyś w szafce bywał, dość dorgo , ale był.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Na wypadek W ( spóźnienie, lub skleroza sołtysa :-P ) kupiłem jeden dzisiaj w FotoOleksy 28 zł jakbyście chcieli wiedzieć :!: :shock:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dada napisał/a:
skleroza sołtysa

Nie potwierdzam - nie zaprzeczam 8-)

Dada napisał/a:
FotoOleksy 28 zł

Nooo - właśnie dlatego się za głowe złapałem o czym wspomniałem w poprzednich postach..

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach