Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Aparaty przyszłości
Popatrzcie na to cudo





źródło: http://photorumors.com/20...camera-concept/

Nie wyobrażam sobie chodzenia z czymś takim po mieście. Doczepcie teraz lampę błyskową - strasznie nieporęczne. Mam nadzieję, że nikt nie podłapie tego pomysłu...
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
A co w tym siedzi? Telefon? MP3? A może golarka co by sie ogolić w plenerze.
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Obcinarka do cygar , suszarka , korkociąg ... skończy się na pudełku po dropsach z otworkiem .
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Crow napisał/a:
strasznie nieporęczne

oj Panowie, Panowie... strasznie lustrzankowo zawezone horyzonty macie... zastanowcie sie, czy dla kogos, kto od poczatku swojej "przygody" z fotografia uzywal AF, pozycji na zombie i LV, taki ksztalt rzeczywiscie bedzie niewygodny?!...
nie mierzcie innych swoja miara...
 

pawelek-79  Dołączył: 06 Wrz 2006
tatsuo_ki napisał/a:
strasznie lustrzankowo zawezone horyzonty macie...

Bo lustrzanka jest SEXY a to jest BE ! :-P
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
tatsuo_ki, nie powiesz mi, że chciałbyś biegać z czymś takim po mieście trzymając oburącz. Nie chodzi mi tu o śmieszny wygląd, ale o praktyczne zastosowanie takiego wynalazku. Wsadź w bagnet zooma i lampę w sanie. A teraz trzymając jedną ręką zmień ogniskową i doostrz. Prawda, że bardzo praktyczne? Nawet składane rączki tu niewiele pomogą.
 

michal5150  Dołączył: 17 Sie 2007
A ja się zastanawiam jaki geniusz projektował zaczepy na pasek. Jak go założymy (pasek) to po założeniu aparatu na szyję będzie dyndał obiektywem zwróconym w kierunku ciała - raczej mało wygodne, ale można szybko uchwycić aparat za te uchwyty. Jak obrócimy aparat żeby wisiał na szyi w sposób tradycyjny, tj. obiektywem w przód, to przy próbie uchwycenia rękami poplączemy je sobie ;-)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Crow, za bardzo siedzicie w konserwatywnym, SLRowym podejsciu do fotografii. do aparatu koniecznie trzeba podpiac mega-wielko-dlugiego zooma, gigantyczna lampe i przez caly dzien ostrzyc recznie...
a pasek ze wzgledu na skladane raczki jest moim zdaniem bez zadnych problemow do rozwiazania, w dodatku bardzo wygodnie.
a moze boli, bo to Kwanon? :-P
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Tak, za 10 lat będą lampy wielkości diody a szkła organiczne :-P .
Dla mnie może tam pisać Kogucik a i tak nie zmieni faktu, że jest nieporęczny i niepraktyczny.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
dla Ciebie, po obejrzeniu zdjecia... wcale to nie oznacza, ze dla wszystkich i w rzeczywistosci... nie wiem, czy powinienem wyciagac to porownanie, ale suszarki maja podobny ksztal i jakos nikt nie narzeka na niewygodne trzymanie :-/ ...
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Są wygodne jak "strzelasz" w głowę. A teraz obróć dmuchanym w przód doczep na wylocie ciężarek o wadze używanego przez ciebie szkła i polataj z tym po mieszkaniu :-P .
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
zamiast tego zapytam Pana Policjanta, czy to taki wielki problem trzymac radar...
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Wagowo to pewnie niezła jasna stałka :-P
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
za to AF ma fantastyczny...
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Tym razem nie aparat ale... sam uchwyt pod spód puszki wraz ze spustem.



http://dc.watch.impress.c...210_334675.html
 

buran  Dołączył: 06 Kwi 2008
Straszny wynalazek,jeszcze tylko kolby brakuje :lol:
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Crow napisał/a:
Tym razem nie aparat ale... sam uchwyt pod spód puszki wraz ze spustem.

Wygląda jak duża metkownica.
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Crow napisał/a:
sam uchwyt pod spód puszki wraz ze spustem
Bardzo praktyczne na wojnie. Nie trzeba się wychylać żeby zdjęcie zrobić :mrgreen:
 

szczypiorrr  Dołączył: 10 Sie 2007
Crow napisał/a:
sam uchwyt pod spód puszki wraz ze spustem.

A ja się pytam: Po co? :roll:
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Że niby dla wygody... Ale ja jej tu nie widzę... Chyba, że to nowe rozwiązanie dla bandytów. Humanitarne strzelanie... fotografią. A po wywołaniu zdjęć nastąpi ocena kadrów i ogłoszony zwycięzca. Przegrany ma obowiązek paść trupem.


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach