jiro  Dołączył: 15 Lis 2008
torby męskie...
witam,
chcialem sobie kupic torbe, ale taka malutka(zeby sie zmiescil portfel, kluczyki i aparat)... ma to byc torba na ramie i raczej miekka(zadne fotograficzne). wiem ze sa takie małe na ramie(mniej wiecej format zeszytu A5), ale nie moge znalezc takich na allegro, w sekcji z torbami nie ma. :-o fajnie gdyby była skórzana(cos w stylu jack&jones), ale inny materiał też rozważę.
pomożecie? :-)
 

bix  Dołączył: 22 Sty 2008
Mam coś takiego, ale na allegro nie widzę. Przejdź się po jakiś targach (prawdopodobnie tam została moja kupiona - ja dostałem w prezencie). Fakt dużo się nie mieści w niej, ale to co wymieniłeś + śniadanie, jest całkiem wystarczające.
 

jiro  Dołączył: 15 Lis 2008
no wlasnie nie za bardzo mam czas na takie chodzenie... praca, praca, praca... :-)
dlatego chcialem cos z neta zamówić... wpisuję teraz w googlach "saszetka na ramię" i niby cos wyszukuje, ale niestety sama tandeta... o wygląd chodzi. :-/
 

szczypiorrr  Dołączył: 10 Sie 2007
Poszukaj w Zarze albo innej takiej sieci. Zara powinna mieć i to najczęściej skórzane. Ja swoją już chyba 3 albo 4 rok męczę i dopiero teraz nabrała sznytu. Tyle, że taką dużą, ze 30-parę litrów na oko. W Bangkoku miesiąc temu widziałem takie o jakie Ci chodzi, fajne i tanie w Bacie (Bata), ale nie wiem czy tylko tam są czy w Europie też.
 

michal5150  Dołączył: 17 Sie 2007
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Zaskoczony jestem, że przy takim tytule wątku mygosia jeszcze tu nie zajrzała. :roll: :evilsmile:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Dada napisał/a:
Zaskoczony jestem, że przy takim tytule wątku mygosia jeszcze tu nie zajrzała.

Dada - ale tytul jest "Torby meskie", a nie "Torsy meskie".
:roll:

:mrgreen:
 

jiro  Dołączył: 15 Lis 2008
cos znalazlem... i moze teraz pokaze o jakiego pokroju torby mi chodzi :-)
http://allegro.pl/item832...a_i_czarna.html
niestety, skóra ekologiczna, ale na bezrybiu...
moglaby tez byc minimalnie mniejsza na wysokość... jesli ktos cos widzi, widzial albo zobaczy... to ja tu bede czekal(szukajac oczywiscie) :-)

PS. tak jak mowilem, na latanie po sklepach nie mam w ciagu dnia czasu... jak nie znajde do weekendu to moze pochodze po galeriach, ale poki co wolalbym wybrac.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
mygosia napisał/a:
ale tytul jest "Torby meskie", a nie "Torsy meskie"
No właśnie, czekamy dalej :-P
 

kwantus  Dołączył: 08 Lip 2008
ja kupiłem takie coś:
http://www.funsports.pl/p,pl,460,torba+wb8009.html
i sobie chwalę, chociaż to nie skóra
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
Najlepsze są chlebaki jakie noszą w NASA :mrgreen:
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
kwantus, torba fajna.
A jak już jesteśmy przy torbach, szukam ostatnio pasków do aparatu. Pamiętam, że kiedyś mygosia coś pisała o kolorowych paskach, w kwiatki, zebry, słoniki i tp, ale za Chiny nie mogę teraz tego znaleźć. :evil: Może komuś, tak przy okazji, wpadł w oko sklep z takimi paseczkami? :roll:
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Nie był to ten wątek?
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
A widzisz, on był w "Lampach i innych akcesoriach". Nie wiem co mi się ubzdurało i zawzięcie szukałem tego w "Hyde Parku" :oops:
 

Andre53  Dołączył: 31 Lip 2009

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach