DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Złote!
Nazwa jest może trochę podpuchą ;-)

W drugi dzień świąt moi dziadkowie mają 50 rocznicę ślubu :shock: :-P
Msza już zamówiona dawno.

Z tej okazji myślę nad jakimś prezentem. Fotograficznym?

Jak wiadomo dziadkowie ucieszą się z każdego podarunku danego przez wnuka, lecz chciałbym coś oryginalnego (jak każdy w tej sytuacji).


Myślałem nad zestawieniem zdjęć: ślubny portret i podobne ustawienie 50 lat później, lecz takiej fotografii (ślubnej) nie widziałem. Możliwe, że nie ma niestety.

Dylemat: jawnie poprosić o pozowanie do jakiś portretów, czy skrytobójczo działać :evilsmile:

Jakieś ciekawe pomysły inne?




50 lat ile to czasu!

 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ramka cyfrowa - niedawno byl watek :-)
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
mygosia napisał/a:
Ramka cyfrowa
A w niej 2 cyfry 5 i 0.
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Re: Złote!
DrEwNiAK napisał/a:
W drugi dzień świąt moi dziadkowie mają 50 rocznicę ślubu :shock: :-P

No to cię zaskoczę, dziadkowie mojej żony obchodzili niedawno 60. rocznicę ślubu :-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
przebijam

moi dziadkowie zdążyli parę lat temu obejść 65 rocznicę ślubu - piszę zdążyli, bo dziadek zmarł niestety 2 tygodnie później :-(
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Teraz to chyba mała szansa aby ktoś przebił taki wynik, w przypadku nieporozumień leci się do adwokata. Sam niestety mam znajomych, którzy ledwie kilka lat są po ślubie i chcą się rozejść...

Co do prezentu to może jakiś album, ale nie wiem czy masz wystarczającą ilość zdjęć. Co do pozowania to też różnie może być, bo czasami dziadkowie nie chcą. Ale dwa takie zdjęcia w ładnych ramce/ramkach to może być dobry pomysł.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
no ja dziadkom zrobiłem odświeżoną wersję ich oryginalnego zdjęcia ślubnego (przez tyle lat widać było na nim ząb czasu) oprawione w ładną ramkę (skan mieliśmy zrobiony już wcześniej)

się podobało się :-)
 

kapsel  Dołączył: 13 Lis 2008
a może odstrzelić szanownych dziadków na nowo w stroje ślubne i znaleźć w Krakau jakiegoś fotografa co robi na analogu, średnim formatem czy coś.
i kazać zrobić piękne zdjęcie.
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Przerobię zdjęcia zrobione kiedyś. Zrobię jakiś oldschoolowy plakat ;-) A rodzice niech się meczą ! Tak jest! :-P
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach