Madika  Dołączyła: 20 Kwi 2006
I dobrze, Spinner, i dobrze :-D
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Mam ja Was "kilku" na sumieniu, oj mam...

A tam na sumieniu - pewnie też się sami pozgłaszali na ochotnika na ofiarę ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
A ja własnie tego swojego czarnulca sprzedaję, mimo że kiedyś zarzekałem się, że nigdy w życiu. A kupiłem... K2 :) - obleśnie srebrnego. Zobaczymy, co to z tego wyjdzie... w sumie to chcę pofocic trochę szkiełkami, co przy K2 były. Nie godzi się przypinać K do M i odwrotnie. ;-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
No dobra, nie czaruj tutaj, tylko pisz jakie to znowu cuda wylapales z tym K2 za pare baksow :->
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Skromnie ;-) - K 28/3.5, K 50/1.4 i K 200/4 (który odsprzedaję, żeby mi się trochę zwróciło). Ale 28 i 50 sobie zostawiam. Baksów było prawie dwieście, więc nie taka znowu wielka okazja. Ale stan szkiełek rewelacja (trochę kurzu tylko w pięćdziesiątce).

Oczywiście mało nie rozwaliłem puszki K2, próbując ustawić czułość filmu (nie tym kręciłem co trzeba, byłem bliski popisania się niespotykaną siłą, zamiast niespotykaną inteligencją, jak w tym dowcipie o milicjantach)
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Wrażenie zrobił również na Małżonce Drogiej. Stwierdziła, że mały i fanjy aparacik przez którego ładnie widać, a nie jak te kobyły które też mam :-)
Mówiąc krótko MESuper na bardzo długo zagości w mojej torbie ze sprzętem :-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Oczywiście mało nie rozwaliłem puszki K2, próbując ustawić czułość filmu (nie tym kręciłem co trzeba, byłem bliski popisania się niespotykaną siłą, zamiast niespotykaną inteligencją


Niespotykana inteligencja popisal sie konstruktor tego ustrojstwa - mi przez caly okres uzywania udawalo sie zmienic czulosc TYLKO przy jednym, okreslonym i dosyc dokladnym ulozeniu aparatu w dłoniach i palców na aparacie :evil: Mysle, ze zaraz po K2 go wylali i odszedł do Olympusa. :evilsmile:
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Ja również z K2 mam niemożebny problem z ustawieniem czułości. Raz nawet usiadłem sobie na środku uliczki parkowej, wyciągnąłem jezyk i zacząłem majstrować jak, nie przmierzając, pięciolatek w resoraku. Nadal mam ISO200 ustawione przez Spinnera i ni w ząb nie mogę zmienić :mrgreen:
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
alkos napisał/a:
Mysle, ze zaraz po K2 go wylali i odszedł do Olympusa.

To widać po konstrukcjach. Oprócz K2 tylko K2 DMD ma taki "wynalazek".
Ale muszę przyznać, że mnie bez czytania instrukcji udało się to przestawić i teraz już bez większego problemu.

[ Dodano: 2007-04-12, 09:35 ]
Cytat
Potrzebuję chętnego do pokoju hotelowego na PPD. Żona musiał zrezygnować z wyjazdu.

noel zawieraliście związek w Holandii, czy jak? :lol:
Chłopaki no.... taka okazja na czerwono... :evilsmile:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Jak pisze alkos - trzeba znalezc ten chwyt i wtedy idzie jak pomysle - zupelnie jak ze szybkozlaczkami Srama do lancuchow rowerowych, jesli ktos wie o czym mowie ;-)

dz.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
w MM w Łodzi nadal stoi o ile pamiętam. Cena ok 4k


a moglem nowke kupic za 1500 zl. No ale to nie Pentax. Mialem wtedy pelno szklarni Pentaxa i nawet myslalem zeby to zamienic na FM3a ale potrzymalem go w rekach i nie zauwazylem specjalnej roznicy do mojego Program A.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
noel napisał/a:
Potrzebuję chętnego do pokoju hotelowego na PPD. Żona musiał zrezygnować z wyjazdu.

W wątku IVPPD - dojazd (adres / mapki / kto czym i skąd przybędzie) gucio-59 zgłaszał chęć przyjazdu ale ma problem bo zgłosił się już po zamknięciu listy uczestników - napisz może do niego na PW.
 

MarWoj  Dołączył: 15 Mar 2007
Re: MESuper - pierwsze wrażenia
[quote="noel"]Wszystkie wady samej budy można wybaczyć, choć z lekkim trudem. Jest dość mała przez co średnio poręczna nawet z tymi dość sensownie rozmieszczonymi pokrętłami i funkcjami pod przyciskami, nie trzyma się jej lepij niż K2.

Noel,całkiem fanie trzyma sie to razem z dokręconym winderem ME II.Dochodzi jeszcze przyrost masy i obniżenie środka cieżkości.Komfort podobny do Z1p.Gratuluje zakupu.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fafniak napisał/a:
Spinner, - wiesz jak musi byc pieknie w fuji 680 :-P ?


Oj tak, Spinner i Fafniak. :mrgreen: To tak, jak bys patrzyl na mega ekran, troche czasu zajmuje zanim obejrzysz szczegoly w kadrze. Nie chce Was denerwowac, ale znowu zmieniam "skromnie " w stopce. :-P
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Cholerka, też mam MES ze słynnej Spinnerowej szuflady... :-> Chyba powinienem spiłować front i wygrawerować ME Spinner, co Wy na to? :mrgreen:
Sympatyczny sprzęcik, ale czasy dopieszczonej mechaniki już nie wrócą. Jakby zrobili kiedyś "reedycję" to będzie pozłacana albo tytanowa, 200 sztuk na lokalny rynek... i tylko PiotrB. sobie kupi! :evil: I hate you! :evil:
Pozdrawiam! :-B
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Hehe, a ja też sobie kupiłem Mesuperka, hehehe, heheh, hehehehe, heheheh :mrgreen: I to tego mesuperka, hehehe, hehehe :mrgreen: :mrgreen:
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
emigrant napisał/a:
noel zawieraliście związek w Holandii, czy jak?

Nie, ale wypadła Jej komunia ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Noel, chyba nie zrozumiałaś.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
bEEf, tego czyli ktorego? :->
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dan, no tego, no...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach