noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Noel, chyba nie zrozumiałaś.

Błąd został poprawiony :-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
bEEf, a to nie milo go kupil? :shock:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
dan napisał/a:
bEEf, a to nie milo go kupil? :shock:


odstapilem mu :-/
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
aha, bo myslalem, ze sie rozmnozyly przez paczkowanie :-P
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
aha, bo myslalem, ze się rozmnozyly przez paczkowanie

O, i to jest myśl! Spróbuję skrzyżować go z moją kasetką ;-)
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
To jak to jest z tym K2, co tam trzeba nacisnąć/przesunąć żeby nie było problemu?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
bEEf, muszisz poczekac az Kasetke zlapie troche plesni. Powinno latwiej pojsc.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
noel napisał/a:
To jak to jest z tym K2, co tam trzeba nacisnąć/przesunąć żeby nie było problemu?
Kompensacja na 0, wtedy guzik po lewej powinien dać się delikatnie wcisnąć. Przy wciśniętym, kręcisz tym ząbkowanym pierścieniem najbliższym bagnetu, najlepiej mi wychodzi zaczepiając paznokciem od spodu, pod szkłem, on chyba specjalnie trochę wystaje.
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Kompensacja na 0, wtedy guzik po lewej powinien dać się delikatnie wcisnąć. Przy wciśniętym, kręcisz tym ząbkowanym pierścieniem najbliższym bagnetu, najlepiej mi wychodzi zaczepiając paznokciem od spodu, pod szkłem, on chyba specjalnie trochę wystaje.

Tak robiłem, ale ten echanizm jest jakiś dziwny i czamsi szlag mnei trafia. Ale dzięki, pokombinuję jeszcze. Może się uda bo jednak wolę Realę 100 niż Superię 200.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Nooo Panowie - jak zalapiecie jak to sie robi to jest to bajecznie proste i przyjemie chodzi... Wstrzymaj sie z bolami Noel - pokaze Ci na PPD...

Pzdr
Spinner
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
Potrzebuję chętnego do pokoju hotelowego na PPD. Żona musiała zrezygnować z wyjazdu.


bEEf moze pojedziesz? :P
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
milo napisał/a:
Cytat
Potrzebuję chętnego do pokoju hotelowego na PPD. Żona musiała zrezygnować z wyjazdu.


bEEf moze pojedziesz? :P

... w roli zony ? hehe ;)
Grzesiek
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Aspius napisał/a:
... w roli zony ? hehe ;)
\


ciiiiiiiiiiii..... :roll:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
milo napisał/a:
Cytat
Potrzebuję chętnego do pokoju hotelowego na PPD. Żona musiała zrezygnować z wyjazdu.


bEEf moze pojedziesz? :P

Nie tym razem. W przyszłym roku, i to w roli męża, a nie żony :-D :-P
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
bEEf napisał/a:
Nie tym razem. W przyszłym roku, i to w roli męża, a nie żony :-D :-P


Dobra dobra, za rok masz miec przeciez juz wymarzonego D40x...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
milo, przejrzałeś mnie :mrgreen: Ale nie dokońca. Czekam na wersję d40XXX, która będzie miała 18MPix i program tematyczny "dwie mleczne krowy we mgle a w tle posępny komin elektrociepłowni Siekierki". Podobno dla utrzymania ceny mają usunąć lustro, a spust migawki zamienić na jedną z opcji w menu - ale i tak będzie wypas.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
bEEf napisał/a:
milo, przejrzałeś mnie :mrgreen: Ale nie dokońca. Czekam na wersję d40XXX, która będzie miała 18MPix i program tematyczny "dwie mleczne krowy we mgle a w tle posępny komin elektrociepłowni Siekierki". Podobno dla utrzymania ceny mają usunąć lustro, a spust migawki zamienić na jedną z opcji w menu - ale i tak będzie wypas.


Slyszalem ze maja do niego dodawac funkce autodestrukcji ;)
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Re: MESuper - pierwsze wrażenia
Gratulki Noel!

noel napisał/a:
Pozostaje tylko zapytać, dlaczego dziś się takiego sprzętu już nie robi?

No coz, odpowiedz sobie sam na to pytanie. Ostatnia firma, ktora intesnsywnie rozwijala aparaty z recznym ostrzeniem i doprowadzila je niemal do perfekcji - czyli Contax, zamknela dzial foto niedawno...
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
Nikon ma jeszcze w sprzedaży jakiegoś manuala chyba FM 10 (nie jestem pewien nazwy) ale jak kupowałem 7D to ten nikon kosztował kolo 2500 zł :-/
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
FM10 to niestety taka plastikowa kupa dla krajow trzeciego swiata, nie ma nic wspolnego z FM3 :-(

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach