emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Dziwne zachowanie forum
Ostatnio często zauważam takie dziwne efekty. Wchodzę (oczywiście zalogowany) do jakiegoś podforum, przeglądam tam wszystkie posty, wychodzę na str. główną, a tam zaznaczone są dalej nieprzeczytane posty. Czasem pomaga na to stopniowe wychodzenie w górę (nie od razu na str. główną). Ale jest to trochę upierdliwe. Dziś z 'Korpusy cyfrowe' wychodziłem nawet stopniowo i dalej na str. głównej mam zaznaczone na czerwono nie przeczytane posty. Co jest grane?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ma to związek z Twoim nowym Avatarem. Najczęściej dzieje się tak u osób często zmieniających owe obrazki lub naśladujących w tym względzie adminów/modów.
Dlatego chciałbym zaapelować, by zablokować zmianę avatara a możliwość zmiany konsultować z zarządem forum i czynić to odpłatnie jako składki na serwer.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Michu, Tak często, to nie zmieniam. Ostatnio tylko zmieniłem miejsce drapania w czasie zastanawiania się. Początkowo był to obszar pod berecikiem, a teraz...

[ Dodano: 2007-04-20, 08:39 ]
Wiem, że Ty jestes wierny swojemu obrazkowi, który z wersji codziennej zmieniasz na galową tylko z okazji ważnych świąt państwowych, jak Prima Aprilis itp.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach