gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Koniec produkcji 645NII i 67II
Jeśli dobrze zrozumiałem, zamierzają jeszcze wyprodukować 250sztuk body 67II i 450 sztuk 645NII

http://www.pentax.jp/japa...e/20090324.html
 

pisar  Dołączył: 13 Wrz 2007
To oni jeszcze je produkują? Mam nadzieję, że cena 645 spadnie do poziomu mojego budżetu.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Jak zerknąłem na to małe zdjęcie na opacznych to wyszło mi, że na klapce od kart pamięci są dziurki od mikrofonu - czyli 645d nagrywa filmy Extra Full HD z dźwiękiem. Spojrzałem raz jeszcze a to tylko taka chropowatość - pewnie, żeby się klapkę łatwiej otwierało :-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
k***! :cry:
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
Tego 645D nikt nie kupi - przecież toto nawet trybu zielonego nie ma. :-P Dobrze, że chociaż zielony guzik zostawili...
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Czy ktos widział moze w jakiej cenie ma być Mamiya DL33? pentax jak sie w końcu pokaże bedzie pewnie w podobnej :mrgreen: Tak to idealne rozwiązanie dla kogoś kto chce się przesiąść ze swojego k10d na cos lepszego :evilsmile:
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Żaba napisał/a:
Tak to idealne rozwiązanie dla kogoś kto chce się przesiąść ze swojego k10d na cos lepszego

ZTCW coś koło 11 tysięcy zielonych (Mamiya). Na teraz to kwota około 35 tysięcy złotych. Mniej więcej. Gdyby dolar był po 2 złote.... to też byłby poza moim wyznacznikiem cena/jakość. Nie zarabiam na fotografii, niemniej dla osoby zajmującej się zawodowo, może być to kwota jak najbardziej akceptowalna.
 

Foinix  Dołączył: 03 Sie 2009
tak jakby wyprzedaż ostatnich sztuk 645NII była wyliczona na początek sprzedaży 645D :P to był tajny plan Pentaxa :D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach