piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
A do mojego ojca kilka miesięcy temu szybciej doszło wezwanie do zapłaty faktury niż sama faktura (którą ostatecznie prześcignął również duplikat) :-? . I nie było to wysłane ani Pocztą Polską ani Inpostem tylko jakąś nową firmą, która chce z nimi konkurować :evilsmile: - nazwy nie pamiętam (nie)stety.
 

Ice  Dołączył: 25 Sie 2007
Właśnie dziś odebrałem zwrot faktury ze skrzynki - korespondencja szła 2,5 tyg.
Co dalej?
 

lamina  Dołączył: 15 Gru 2008
ja 5 marca dostalem tyez maila ze pozytywnie rozpatrzyli i do 10dni przeleja (roboczych) lae jak na razie cisza,,, i pustka na koncie, oryginalu FV tez mi jeszcze nie odeslali :-x
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
lamina napisał/a:
ja 5 marca dostalem tyez maila ze pozytywnie rozpatrzyli i do 10dni przeleja (roboczych) lae jak na razie cisza,,, i pustka na koncie, oryginalu FV tez mi jeszcze nie odeslali :-x

a czy wcześniej jakąś korespondencję prowadziłeś z nimi czy od razu takie info?
pytam bo ja żadnego potwierdzenia nie otrzymałem natomiast pośród kilku maili dwa ostatnie były wezwaniem do uzupełnienia nr konta o IBAN i BIC, i oba były z Francji
i teraz nie wiem czy oni już pieniądze chcą przelewać :mrgreen: czy też dopiero sobie skompletowali wszystkie dokumenty i zamierzają wysłać informację o "pozytywnym rozpatrzeniu" :-/
 

lamina  Dołączył: 15 Gru 2008
zlozylem kwity i 5 marca dostalem maila... nic wiecej nie robilem w tej sprawie.
ciekawe kiedy zaplaca... przelew niedzynarodowy idzie 2-4dni.
 
Robsone  Dołączył: 04 Cze 2009
Dostałem przelew z Francji - wygląda to na zwrot z Pentaxa, bo żadnego innego przelewu z zagranicy się nie spodziewam. :)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
wow

sprawdziłem

i ja też dostałem 425zł (a jeszcze godzinkę temu nic nie było)

shit, teraz trzeba będzie pamiętać żeby to do PITa dołączyć :-/


hehe, jak Polak - dostał, a się smuci :-P
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
U mnie status na stronie nadal "Twoja aplikacja nie została jeszcze zweryfikowana" ale kasa także właśnie wpłynęła. :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Do mnie też dotarł dziś przelew na 425zł :-D .
 

sculptor  Dołączył: 20 Maj 2008
Do mnie jeszcze nie... :cry:
 

oyo555  Dołączył: 02 Wrz 2006
Do mnie, też dzisiaj dotarły pieniądze z Francji.
 

Ice  Dołączył: 25 Sie 2007
Dostałem przelew.
 
LDevil  Dołączył: 30 Maj 2007
U mnie nadal nic...
 

Crow  Dołączył: 08 Paź 2008
A bo zapomniałem napisać. Jakiś tydzień temu FV do mnie przyszła z FR ale przelewu brak.
 

karmazyn  Dołączył: 08 Sty 2010
U mnie też zero ruchu przychodzącego. Ważne, że coś się ruszyło.
 
jaca1971pl  Dołączył: 27 Gru 2009
do mnie wczoraj na konto wpłynęła kasa za aparat-425. żadnych dokumentów nie dostałem i na stronie istnieje ciągle info że jest dalej weryfikacja dokumentów, ogromny bałagan mają. ja wysyłałem kopie dokumentów. fajnie że już mam kasę . Apollo głupa ciągle udaje i i i ii iii. szok.pozdro :-B
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006
jaca1971pl napisał/a:
do mnie wczoraj na konto wpłynęła kasa za aparat-425
jaca1971pl napisał/a:
ja wysyłałem kopie dokumentów.


A dostałeś wcześniej maila, że Twoja aplikacja została odrzucona bo nie spełniała podanych warunków?

Mirek
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Mirek, ja wysyłałem oryginał, dostałem maila że nie dosłałem wszystkich wymaganych dokumentów i że proszą o dosłanie (nic nie dosłałem), na stronie w necie mam info że nie rozpatrzono mojej aplikacji

a o pieniądzach które dostałem już dawno zapomniałem bo się rozpłynęły nad wyraz szybko :-P
 
jaca1971pl  Dołączył: 27 Gru 2009
opiszon napisał/a:
Mirek, ja wysyłałem oryginał, dostałem maila że nie dosłałem wszystkich wymaganych dokumentów i że proszą o dosłanie (nic nie dosłałem), na stronie w necie mam info że nie rozpatrzono mojej aplikacji

a o pieniądzach które dostałem już dawno zapomniałem bo się rozpłynęły nad wyraz szybko :-P



witaj. raz przysłali maila z info. że dokumenty są kopiami i proszą o wysłanie oryginałów w ciągu 10 dni. ja nic nie dosyłałem i żadnych później maili nie otrzymałem,a na stronie z statusem jest info że jeszcze nie zweryfikowano moich dokumentów, ale kasę na konto dostałem. pozdro jaca
 
betin_a  Dołączyła: 02 Kwi 2010
witam

Ja również dostałam maila z informacją aby dosłać orginał faktury i zgodnie z informacją uzyskaną od apollo tego nie zrobiłam. sytuacja zrobiła się paradoksalna a nawet śmieszna. pan korniłow czy jak mu tam z premedytacją kłamie ze coś załatwia i bedzie dzwonił, a tymczasem całkowicie świadomie odrzuca połączenia - zapewne rozpoznaje juz numery wkurzonych ludzi. i tak to trwa juz ponad miesiąc, dalsze dzwonienie do tego człowieka wydaje się całkowicie bezzasadne - tylko jak nie z nim to z kim się kontaktowac?

zna ktoś nr tel. do osoby nad tym panem? bo nie wydaje mi się to aż tak skomplikowane załatwienie zwrotu kasy, tym bardziej ze część osób już dostała.. koleś musi być wyjątkowo nieudolny głupi albo sama nie wiem..
albo, co wydaje się bardziej sensowne - adres emailowy do działu we francji kt. zajmuje się cashbackiem?
a moze jakies pismo do rzecznika praw konsumentów?
albo oficjalny list do apollo na kt beda musieli odpowiedzieć?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach