wojtal  Dołączył: 07 Wrz 2006
Pentax Z-20 i lampa FGZ 360 AF
Witam, taki zestaw jak w tytule, będzie to chodzić ? no i czy lampa na tym nie ucierpi,
i mała prośba jakby miał ktoś instrukcję w PDF do Z-20 to będę wdzięczny, może być English (link do instrukcji na starym forum nieaktualny :cry: ), pozdrawiam
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Działać będzie bez problemu i lampie nic się nie stanie. Instrukcje mam w obu językach ale na papierze, postaram się do jutra zeskanować.

[ Dodano: 2007-04-29, 12:04 ]
Instrukcje w języku angielskim masz od ręki tutaj http://www.pentaximaging....anual/PZ-20.pdf
 
wojtal  Dołączył: 07 Wrz 2006
witam, jakby co to masz u mnie browara za tę instrukcję po polsku :-B , jakbyś mnie jeszcze oświecił czy z puszką Z -20 będę miał dostępne wszystkie tryby pracy lampy, a w szczególności chodzi mi o HSS ?
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
wojtal napisał/a:
a w szczególności chodzi mi o HSS ?
HSS to miały dopiero puszki od MZ-S.
 
wojtal  Dołączył: 07 Wrz 2006
:-(
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
wojtal jak chcesz polską instrukcję to podaj adres. Po zeskanowaniu to ma aż 12 mega.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Zdano - masz instrukcję po polskiemu? To może by tak gdzieś zawiesić w necie, co by ludziom żyło się dostatnio a forum rosło w siłę?
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Michu w jedno znane Ci miejsce właśnie wstawiłem, a wszyscy chętni mogą ściągnąć stąd www.fapro.pl/zdano/Z-20_pl.pdf
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Sądziłem, że masz instrukcję PL do "360"...
Ale i tak się pięknie spisałeś.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Przykro mi, nie mam do 360. Małe nieporozumienie.
 
wojtal  Dołączył: 07 Wrz 2006
dzięki Zdano za udostępnienie 8-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
a też sobie ściągnęłam :) dzięki )

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach