Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Mundial
Hej jeśli coś przeoczyłem to przepraszam ale nie widze stosownego wątku. Do licha nie moge już w robocie wysiedzieć...to będzie szaleństwo!!!
Stawiam na Argentynę tak od serca!!!
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jeżeli będę oglądał jakiekolwiek mecze, to będą to mecze z Francją. Będę zaciskał kciuki za ich przeciwników :-P
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Ojciec kibic kopanej, brat też, ja wybrałem jednak inny sport :-) Choć nie ukrywam, że przy piwku z ekipą dobrą można jakiś meczyk zmęczyć...
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
marucha, a która to drużyna z francuzami? bo ja tam widziałem tylko drużynę reprezentantów emigracji z Francuskich kolonii :-P
+ jeden paskud :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Eldred napisał/a:
a która to drużyna z francuzami?

Algieria
http://www.sport.pl/sport...lgierczycy.html
Cytat
Wyhodowanych we Francji, ale grających dla Algierii piłkarzy w reprezentacji jest połowa. Ten kraj o prawa potomków emigracji walczy zresztą nieustannie i najambitniej w całej Afryce. Największy sukces odniosła rok temu, gdy FIFA na kongresie na Bahamach poddała się kolejnej rewolucyjnej zmianie - wybierać kraj mogą teraz także zawodnicy starsi (niż 21 lat). Dzięki temu trener Algierczyków Rabah Saadane jeszcze w kwietniu tego roku (!) przemierzał francuskie kluby, szukając reprezentantów. Do kadry trafili tak m.in. 24-letni Habib Belaid z Boulogne, który w lutym był jeszcze oficjalnie Francuzem, a teraz zagra na MŚ jako Algierczyk.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
opiszon, hehe Algieria ma więcej francuzów w reprezentacji niż Francja :lol:

[ Dodano: 2010-06-11, 15:19 ]
opiszon napisał/a:
Habib Belaid
ale to nie brzmi jak Jacques-Yves Cousteau, chyba się nie zrozumieliśmy. :roll:
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
zaraz się temat wymknie spod kontroli
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ok koniec OT ;-)
To na kogo dzisiaj stawiacie? Ja szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia ale bardzo mnie interesuje ten mecz.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Eldred napisał/a:
ale to nie brzmi jak Jacques-Yves Cousteau, chyba się nie zrozumieliśmy. :roll:

zrozumieliśmy się
w reprezentacji Francji jest dużo zawodników urodzonych poza granicami Francji, natomiast w reprezentacji Algierii jest pełno zawodników urodzonych właśnie we Francji

śmieszne, co nie ;-)

żeby pozostać w temacie głównym, to ja stawiam na Brazylię
a co mi tam ;-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ja mam już dość wygrywającej brazylii, liczę na jakąś niespodziankę.

Opiszon, mnie chodziło o takich francuzów jak z "trzech muszkieterów" :->
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
Ja mam już dość wygrywającej brazylii, liczę na jakąś niespodziankę.

ale ostatnio statystyka jest za tym, że tym razem pewnie znów Brazylia wygra (co 8 lat ;-) )

jeżeli chodzi o niespodzianki, to sercem jestem zawsze za Holandią, ale wiem że to niemożliwe
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Eldred napisał/a:
marucha, a która to drużyna z francuzami? bo ja tam widziałem tylko drużynę reprezentantów emigracji z Francuskich kolonii :-P
+ jeden paskud :-P

No przecież napisałem z Francją, a nie z Francuzami... :-P :-P :-P

Lipa napisał/a:
zaraz się temat wymknie spod kontroli

Przecież jesteśmy w Hyde Park'u...

Ja liczę na Hiszpanię, choć nie obraziłbym się, gdyby wygrała Argentyna.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
jedno mogę powiedzieć, że postaram się zainteresować meczami z udziałem Koreii

tej Północnej
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Jesli do cwiercfinalu dojda Niemcy i Nigeria to moze byc tak, ze w rogu telewizora bedzie napisane NIG-GER :-)
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
A ja wam powiem tak - im jestem starszy tym mniej nie obchodzą mecze w których nie można zobaczyć chociaż jednego Polaka. Liga Mistrzów od paru lat praktycznie mnie nie interesuje, a te mistrzostwa też będę chyba oglądał w jakichś wieczornych skrótach-pigułkach.

No, ale gdybym miał na kogoś stawiać, to chyba życzyłbym sobie, żeby stała się jakaś niespodzianka. Powiedzmy finał Anglia : Wybrzeże Kości Słoniowej. :mrgreen:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Benek napisał/a:
im jestem starszy tym mniej nie obchodzą mecze w których nie można zobaczyć chociaż jednego Polaka. Liga Mistrzów od paru lat praktycznie mnie nie interesuje


Znam takich, którzy mają dokładnie odwrotnie. Dla nich im mniej Polaków gra w danej lidze europejskiej, tym ona ma wyższy poziom. Oczywiście polskiej piłki nie oglądają.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Myślałem że Pentaksiarze to będą na Japonię i Filipiny stawiać, ale czy te kraje w ogóle są w turnieju?
 

DrEwNiAK  Dołączył: 29 Sty 2008
Urugwaj- Francja- remis! :evilsmile:
 

ggdh  Dołączył: 06 Sty 2008
Gdyby nie goscie z biura to bym nie wiedzial, ze gdziestam w pilke kopia...
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
JA w robocie zapowiedziałem, że przez miesiąć chodzę na 7, żeby oglądać mecze...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach