jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
dzerry napisał/a:
Zle znosi niskie temperatury.


Na pewno nie gorzej niż mój G1, który dopiero przy +30*C dobrze działał :-D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Zle znosi niskie temperatury. Na mrozie potrafi strzelac pustke klatki albo strzelac sam z siebie. Poza tym, jak dla mnie to cud malina. Coraz czesciej za nim teksnie.


Ha, moj G2 zle znosi wysokie. Jak sie nagrzeje na sloncu, potrafi przewinac film przed zamknieciem migawki - wyglada to niesamowicie: skośne zdjęcie :-) Na mrozie nie zauwazylem problemow, ale tez i dawno probowalem.
 
Mauros  Dołączył: 12 Lip 2007
alkos napisał/a:
Cytat:
Zle znosi niskie temperatury. Na mrozie potrafi strzelac pustke klatki albo strzelac sam z siebie. Poza tym, jak dla mnie to cud malina. Coraz czesciej za nim teksnie.

Ha, moj G2 zle znosi wysokie. Jak sie nagrzeje na sloncu, potrafi przewinac film przed zamknieciem migawki

U mnie pierwszy raz (i jedyny jak dotąd) po porządnym nagrzaniu nie przewinął wogóle i mam dwie klatki na jednej. Na mrozie problemów brak, G1 też bez zarzutu.
Nie zauważyłem też bateriożerności. Ma za to czasem problemy z ostrością w dobrym świetle przy odległości 5-15m. Poza tym cudo :-P
 

fotostopowicz  Dołączył: 06 Lut 2009
Cytat
Czy ten aparat ma jakieś wady?

czasem miałem problem ze złapaniem ostrości czegoś co znajdowało sie za kratami, bądź różnego rodzaju prętami, ale to tylko sporadycznie
A tak to nie zauważyłem żadnych wad
jorge.martinez napisał/a:
Jest bateriożerny

absolutnie nie
dzerry napisał/a:
Zle znosi niskie temperatury. Na mrozie potrafi strzelac pustke klatki albo strzelac sam z siebie

dzerry u mnie nie było tego problemu

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach