pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wybaczcie slowa krytyki w tym zachwycajacym gronie sie, ale poziom tego portretu jest wyjatkowo slaby...ogladalem ostatnio konkurs na KKM mialem nawet przyjemnosc byc w jury i Panie, Panowie..duzy szacunek dla ludzi spod znaku Konika-Minolta-Sony. Fajnie ze ludziska robia zdjecia i chce sie im i poddaja sie krytyce w postaci konkursu ale.....na poczatek moze samokrytyka...No nic wybralem 2 ale tak na prawde to jest chyba tylko 1...pozdrawiam i rownajmy do najlepszego..
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
pi.wa, czy byl to rowniez konkurs robiony podczas nieformalnego zlotu znajomych, czy moze w czasie pleneru fotograficznego?
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
pi.wa, ale to nie jest konkurs na najlepszy portret, tylko najlepszy portret PPD, gdzie różnie bywa ze stabilizacją, ciężko się myśli nad kadrami, a poranny światłowstręt walczy skutecznie z poprawnym pomiarem światła ;-)
Jak na ppd to i tak jest dobrze :evilsmile:

(Piwa, Piwa, Dajcie! :-D )
 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nic z tych rzeczy...ludzie przysylali co mieli..jedni plenery inni rodziny pelen misz masz ... 5 kategorii m.in. portret... zaraz znajde to co mnie rzucilo na glebe z zachwytu
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
pi.wa napisał/a:
Nic z tych rzeczy..

no to sam widzisz, że porównanie nie ma sensu :roll:
 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jak mam wrzucic tu fote?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
pi.wa napisał/a:
Nic z tych rzeczy...

To wszystko tlumaczy ;-)

[ Dodano: 2010-06-28, 22:31 ]
pi.wa, po instrukcje zapraszam do mojej stopki.
 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
To nie mam az tyle samozaparcia .. ani konta na zadnym publicznym serwerze do fot..przepraszam..chetnie wkleilbym bezposrednio..rozumiem ze serwer nie ma na to ochoty
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
pi.wa napisał/a:
rozumiem ze serwer nie ma na to ochoty

Nie, nie ma, ale jest mnóstwo miejsc w sieci, gdzie nie trzeba zakładać żadnego konta, żeby wrzucić fotę.
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
pi.wa napisał/a:
zaraz znajde to co mnie rzucilo na glebe z zachwytu
Ja bym jednak prosiła nie wrzucać tutaj żadnych zdjęć, nawet jak znajdzie się jakiś dogodny serwer. To jest wątek konkursowy i tylko o zdjęciach konkursowych rozmawiajmy.
pi.wa napisał/a:
No nic wybralem 2 ale tak na prawde to jest chyba tylko 1
Mogłeś głosować na jedno zdjęcie.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
pi.wa, oni robili te fotki na kacu i dla jaj przeważnie

i ten konkurs też raczej jest z przymróżeniem oka/oczów - szczególnie po nocnych imprezowaniach :-D
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
mcgyver napisał/a:
Zabrakło jednak wielu zdjęć które już były wystawiane w wątku o zdjęciach z PPDu... Oj zabrakło..
Fakt. Przeglądając tamten wątek stwierdziłem, że jest tam kilka portretów, na które chętnie zagłosowałbym. :roll:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
pi.wa, podaj linka
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Jeszcze a propos porównania naszych konkursów:
- cytat z KKM
Cytat
Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych zdjęć, które do tej pory pojawiły się na naszym Forum.

- punkt z regulaminu konkursu portretowego 7.PPD
Cytat
2. zdjęcie ma być wykonane podczas tegorocznego PPD (19-23.05.2010) przez uczestnika imprezy
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Niejednokrotnie fakt zrobienia/posiadania zdjęcia został stwierdzony dopiero po powrocie do domu.
 

pi.wa  Dołączył: 20 Kwi 2006
Link do KKM : http://www.klubkm.pl/foru...?t=30928&page=2 i powidzcie mi cos strasznie bronicie nie zdjec tylko siebie .. dlaczego?? .. uwazam ze fakt fotografowania jest cudowny sam w sobie i moje uwagi dotyczyly raczej mizerii fotografii w tym konkursie z PPD .. a nie tego jak zostaly te fotografie popelnione .. no nie wazne ja przepraszam nie zrozumialem wszystkiego .. lepiej do roboty wracac .. gdyz: ciezka ochlaj, trudna praca z tego rzadko sie powraca.. :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
pi.wa, przyjedz kiedys na PPD, to zrozumiesz absolutnie wszystko :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie bardzo rozumiem jak można porównywać konkurs na zdjęcia z jakiejś imprezy, na której najmniej było czasu na spokojne robienie zdjęć do konkursu w którym ocenia się najlepsze zdjęcia z kilku lat.
Konkurs na portrety osób z PPD to tylko takie wspominki, przedłużenie spotkania.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
plwk napisał/a:
Nie bardzo rozumiem jak można porównywać konkurs na zdjęcia z jakiejś imprezy, na której najmniej było czasu na spokojne robienie zdjęć do konkursu w którym ocenia się najlepsze zdjęcia z kilku lat.


Jedni wolą gmerać w szufladach, podczas gdy inni wolą poprzebywać z ludźmi z krwi i kości ;-)

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
heh, to tak jakby narzekać, że na Rajdzie Turystycznym Skody poziom jest niższy niż podczas wyścigów F1
:lol:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach