argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
[Warszawa]Szybkie wywołanie odbitek
Znajomy szuka jakiegoś labu lub automatu do wykonania odbitek. Format, zdaje się, pocztówka.
Będzie brał ślub i chce każdej osobie podarować swoje zdjęcie ślubne w tym samym dniu.
Wiecie może, gdzie w W-wie jest jakiś lab, który wywoła na poczekaniu kilkadziesiąt takich samych odbitek ? Oczywiście zdjęcia będą gotowe dopiero późnym popołudniem.
Może być także automat. Kiedyś był w Galerii Mokotów, ale nie wiem czy jeszcze tam stoi.
Myślał także nad małą drukarką sublimacyjną, ale to raczej za wysoki koszt.
Nie jest to pilna sprawa, bo ślub dopiero za 3 tygodnie.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
w Media Marktach i Saturnach robią zdjęcia "na szybko" - ale trzeba to zaznaczyć w automacie.

Przy czym, odbitki na ten sam dzień są droższe.
Trzeba by zapytać, czy zrobią w godzinę ;-)
A najlepiej to mieć tam znajomego =]
 

j-z  Dołączył: 23 Sty 2009
W Krakowie w MM w Solvay wrzucam do kompa zdjecia i z kwitkiem ide do milej pani z zapytaniem i prosba o szybkie wywolanie. Max mialem 105 zdjec 10x15 po 20 minutach. Tam pracuja normalni ludzie i sie da :)

Moze w W-wie bedzie podobnie...

W K-wie ta sama cena :)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
W Bielsku w, tfu.., galerii handlowej Gemini jest taki kiosk do zdjec - wklada sie karte i wychodza odbitki, ale nie wiem w jakim czasie dokladnie.

Sadze, ze w Wawie tez sa takie...
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
O automatach to wiem, tylko gdzie są ? Bo szukam lokalizacji w internecie i nic nie mogę znaleźć.
Powiem kumplowi, niech się popyta w Media i Saturnie. Może coś znajdzie.
Dzieki.
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
W "rosmanach" 10/15 za 1 zeta za sztukę, wyskakują od razu. Uwaga na silne nasycanie barw.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
denvi napisał/a:
W "rosmanach" 10/15 za 1 zeta za sztukę........
Dzięki.
 

Ex3  Dołączył: 27 Sie 2009
W profilabie na Jana Pawła masz kiosk gdzie można od ręki drukować. Obok stoją też kompy z których można skorzystać i obrobić obraz do kiosku.
 
Kiwny  Dołączył: 18 Sty 2008
W chyba wszystkich fotojockerach są takie automaty. Do tego wcześniej wspomniany profilab i profilab express. Może sprecyzuj w jakiej okolicy to ktoś będzie mógł podać dokładny namiar na automat, bo wątpię żeby kolega chciał jeździć przez pół Warszawy po odbitki.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Wiem, że ślub bierze w kościółku na Hynka. Jutro popytam.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach