MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
rozgryzł ktoś blogspota może?
A konkretnie skrypt lub zna jakiś trik, by można było wrzucić od razu zdjęcia w dużej rozdzielczości (na kilku blogach to widziałem) zamiast tworzenia miniaturek? Przeszukałem google i nic konkretnego nie znalazłem. Czy trzeba raczej nabyć jakiś specjalny szablon?
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Można wybrać "rozmiar oryginalny" po uploadzie ;-)
 
MMM  Dołączył: 19 Cze 2009
faktycznie ale działa to wyłącznie przy wrzucaniu zdjęć z własnego serwera ;-)
w takim razie może orientuje się ktoś jak zmienić szerokość bloga tak by dopasowywał się automatycznie do rozdzielczości monitora?;)
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
A tu już niewiele pomogę bo ja metodą prób i błędów robiłem, coś w deseń, że w kodzie szerokość = 100%, a nie w pikselach...
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
MMM, trzeba się bawić w kodzie, ja część opcji zmieniałem na ślepo... Tj. z podstawami html-a.
 

darius_Er  Dołączył: 29 Sie 2006
Ja tez przerabialem ten temat i dalem sobie spokoj, wybralem WordPressa, "Powered by PressRow" ; zdjecia mozna wrzucac w szerokosci 770px.

www.blog.afot.eu ,

niesety nie dzialaja mi jeszcze przyciski "ARCHIVE" i "ABOUT"; nie wie ktos jak sprawic , zeby zadzialaly ?


Na Blogspocie przy wrzucaniu zdjec trzeba kazde przeskalowac; zmienic kod html`a.
 

k33l  Dołączył: 20 Lut 2010
Instalowałeś jakieś pluginy SEO, podpinałeś domenę pod inny hosting, masz katalogi archive oraz about w katalogu głównym?
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
darius_Er, a czy te pionowe możesz zrobić też na szerokość poziomych?
 

olgierd  Dołączył: 06 Cze 2007
MMM napisał/a:

w takim razie może orientuje się ktoś jak zmienić szerokość bloga tak by dopasowywał się automatycznie do rozdzielczości monitora?;)

Musisz wybrać jedną z szat, która na to pozwala, są pooznaczane jako "stretch" bodajże.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach