karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
  Zamość nie istnieje w rozkładzie PKP
Chciałem sobie obczaić trasę, cenę biletu i takie tam, a tu lipa, zamiast Zamościa, wyskakuje Gorzów Wielkopolski Zamoście :shock: Kak to???
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Może wielkie PKP uznało, że tam im się nie opłaca jeździć?

Szukałem Izbicę i Krasnystaw i też nie znalazło. Wygląda, że faktycznie nie jeździ już kolej do Zamościa.

 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
A dochodza tam tory?
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
plwk napisał/a:
PKP uznało, że tam im się nie opłaca jeździć
W rzeczy samej. Do Zamościa żadne pociągi już nie jeżdżą. No chyba, że towarowe po LHS-ie.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Jeśli złomiarze nie rozebrali to pewnie jeszcze dochodzą.
 

Thadeus  Dołączył: 21 Mar 2008
A dziś było w Uwadze o tym Burdelu co się PKP nazywa. Moje zdanie w temacie - zaorać i wpuścić Deutsche Bahn. Przynajmniej będą bardzo przepraszać gdy im się pociąg o 3 minuty spóźni.

TAk się zastanawiam ile klimatycznych stacyjek zamieniło się w ruinę w naszym pięknym kraju.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
karmazyniello, do Zamościa najłatwiej dotrzesz przez Lublin. Do Lublina pociągiem, a dalej wsiadasz w PKS'a, albo prywatnego sprintera i jedziesz do Zamościa.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Gdzieś dzisiaj widziałem jakąś informację, że na bodaj 2600 stacji kolejowych użytkowanych jest coś koło tysiąca.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Dla tych, którzy są ta tyle odważni, proponuję lekturę mapy na stronie http://mapa.kolej.one.pl/ - dokładnie widać, gdzie kolej się zwija (tylko przewozy towarowe), już zwinęła (szlaki nieużytkowane i nieprzejezdne) oraz gdzie o kolei najstarsi górale już nie pamiętają.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Hetmana zlikwidowali :(
Od dziecka nim jeździłem... w kazde wakacje ;]


W kazdym razie, ode mnie z Sosnowca jest PKS.
Jezdzi cos okolo 12, potem 13.30, potem 18.30
Ten pierwszy i ostatni są tańsze (PKS Zamość)
Ten środkowy jest droższy :)
 
galant  Dołączył: 12 Cze 2008
plwk napisał/a:
Szukałem Izbicę i Krasnystaw i też nie znalazło. Wygląda, że faktycznie nie jeździ już kolej do Zamościa


Na trasie pomiędzy Krasnymstawem i Izbicą trwa remont mostu kolejowego. Od kilku tygodni z resztą.
Jeszcze niedawno jeździły tamtędy osobowe. Nie wiedziałem, że to się zmieniło.
 

Nieostry  Dołączył: 08 Kwi 2010
Do Łomży już od lat nie jeżdżą pociągi osobowe
 
teo  Dołączył: 15 Mar 2010
No, i do Wilczego Szańca również. ;-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
teo napisał/a:
No, i do Wilczego Szańca również. ;-)
Jeszcze w tamtym roku były przewozy turystyczne na szlaku Węgorzewo-Kętrzyn. Nie znalazłem informacji o kursowaniu w te wakacje, ale mam nadzieję, że jakikolwiek ruch się na tej linii odbywa.
 
teo  Dołączył: 15 Mar 2010
Gwoli ścisłości, Kętrzyn to jednak nie Wilczy Szaniec. Tam z pewnością nie kursują pociągi. Od dawna. Jak do Łomży. I tak właśnie postanowiłem wyskoczyć, jak "Filip" z tą Łomżą.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
karmazyniello napisał/a:
Gorzów Wielkopolski Zamoście
yay :!:
moja Kasia stamtąd pochodzi (właściwie bliżej miała do stacji Gorzów Wielkopolski Zieleniec, ale to tylko kawałeczek :-P )

aż dziwne że pociągi przez tą stację kursują, bo jeszcze parę lat temu nic tam nie jeździło (bo nie ma po co)
prędzej bym pociąg do Zamościa widział, niż na Gorzów Zamoście ;-)
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Nieostry napisał/a:
Do Łomży już od lat nie jeżdżą pociągi osobowe

Za to przedłużają linie "L" nowojorskiego metra, a jak juz przedłużą i zaczna kursować ... to zniosą wizy do ameryki ;-)
 

Nieostry  Dołączył: 08 Kwi 2010
wuzet napisał/a:
Za to przedłużają linie "L" nowojorskiego metra

Za to do Suwałk jeździ całe siedem w tym jeden międzynarodowy na Litwę :mrgreen:
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
Cytat
Hetmana zlikwidowali :(
akurat hetmana nie ma co żałować, 11,5 h biłgoraj-wrocław i wiecznie za mało wagonów sic! Dobrze, że ten horror się skończył.



P.S. żeby nie było offtopu to biłgoraj jest 60 km od Zamościa. ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
karmazyniello napisał/a:
zamiast Zamościa, wyskakuje Gorzów Wielkopolski Zamoście

Mnie zamiast Karpacza wyskakiwała Karpatia na Ukrainie :-D MIła pani po mojej oburzonej interwencji dot. błędnie działającej strony www, poinformowała, iż nie ma takiej stacji Karpacz :-/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach