irbiss  Dołączył: 08 Kwi 2009
Logistyka vs. Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze
Jestem tegorocznym maturzystą i nadszedł czas podjęcia studiów. Dostałem się na Uniwersytet Gdański na kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze oraz na Uniwersytet Szczeciński, kierunek logistyka. Nie mam zielonego pojęcia gdzie byłoby lepiej studiować. W jednym i w drugim miejscu dostrzegam mnóstwo plusów, ale także i minusów. Gdybyście Wy mieli wybierać, to na co by padła ostateczna decyzja? Mam totalny mętlik w głowie, a zdaje sobie sprawę, że na forum są ludzie z głową na karku, którzy mogliby mi w jakiś sposób podpowiedzieć :-D

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi ;-)
 

wiktor33  Dołączył: 19 Kwi 2006
Po Gdańśku się lepiej jeździ na rowerze. W Szczecinie urodziła się królowa Polski.
Ja bym wybrał Gdańsk.
 

julian.s  Dołączył: 18 Kwi 2008
Miałem znajomych na logistyce na Wzieu oraz na Wneiz. Zbyt dużo to się chyba tam raczej nie nauczysz. Ja osobiście doradzałbym Gdańsk. Kierunek wydaje się ciekawszy (tak mi się przynajmniej wydaje ;-) ) a w samym Trójmieście żyje się lepiej a i chyba ich uczelnie są na trochę wyższym poziomie.
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
Zdecydowanie Gdańsk, nazwa tego miasta po niemiecku brzmi ciekawie, zdecydowanie lepiej od Szczecina :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach