szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Polskie filmy przyrodnicze
Nie takie - niemieckie z polskim dubbingiem :mrgreen:
Znacie jakieś dobre sklepy z takimi filmami?
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
szpajchel, z przyrodniczych warto obejrzeć "Dziobem i pazurem" Krystiana Matyska z 2002 r.- naprawdę niezły. Była ostatnio przynajmniej jedna tego typu produkcja, ale niestety nie pamiętam tytułu. Ze starszych proponuję szukać "pod hasłem" WFDiF. :-P
Czyżby znudził Ci się głos p. Czubówny ? :-P
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
"Dziobem i pazurem" jest rewelacyjne (świetna scena z młodymi drozdami włażącymi w obiektyw). Nowszy film Matyska (obydwa swego czasu były do kupienia w Media markt) nosi tytuł "Piasek jest drapieżnikiem" (o wydmach w Słowińskim Parku Narodowym).
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Cytat
Czyżby znudził Ci się głos p. Czubówny ?

Nic tak nie usypia jak głos p. Czubówny.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dziobem i pazurem widziałem, a Piasek... mam. Chodzi mi o mniej znane filmy, jak np. A. Tabora - w tym przypadku namierzyłem tylko o małopolskim przełomie Wisły. A już w ogóle, gdyby gdzieś było do dostania Tętno pierwotnej puszczy...
 

Makler  Dołączył: 09 Mar 2009
szpajchel napisał/a:
A już w ogóle, gdyby gdzieś było do dostania Tętno pierwotnej puszczy...

Niestety z tego co wiem to legalnej wersji nie można, jak i nowszej serii Walencików "Saga prastarej puszczy". Nawet w telewizji chyba nie było wszystkich dziesięciu części sagi (choć mogę się mylić). Telewizja Polska nie uważa za słuszne żeby obywatele oglądali polskie filmy przyrodnicze (jest właścicielem obydwu produkcji). Doszło do tego że ktoś wkurzony sytuacją i mający dostęp, skopiował i udostępnił "Tętno ..." społeczeństwu za darmo lecz niestety nielegalnie.
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
Makler,
Cytat
Doszło do tego że ktoś wkurzony sytuacją i mający dostęp, skopiował i udostępnił "Tętno ..." społeczeństwu za darmo lecz niestety nielegalnie.
_________________
To chyba najmniejszy problem ,ale gdzie to zdobyć.
 

Makler  Dołączył: 09 Mar 2009
Ze względu na obostrzenia forum (jak najbardziej słuszne i zrozumiałe) nie mogę publicznie nic podawać. Ale ... na PW mogę :evilsmile:
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
Makler,
Cytat
:evilsmile:
Poczekam na lepszy humor. :-P
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
szpajchel napisał/a:
Tętno pierwotnej puszczy...

Ech, kiedyś przypadkiem trafiłem w tvp - rewelacja. Pięknie nakręcone i opowiedziane :roll:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Mam to gdzies nagrane na kasety. Chyba wszystkie czesci.
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
sołtys, może jeszcze za naszego życia powtórzą ? :evilsmile:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tia, pewnie powtórzą po północy - jak większość dobrych filmów.
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
W kółko tylko małpy i hieny rzygać się chce . :-P
 

saxon  Dołączył: 30 Cze 2007
roket, zapomniałeś o rekinach :mrgreen:
 

Makler  Dołączył: 09 Mar 2009
Ponoć ostatnio puszczali kilka części (chyba nie wszystkie) "Sagi prastarej puszczy", na pewno "Opowieść o nornicy" (już widziałem - rewelacja) i chyba o żuku i żubrze (bo te są na sieci :-) ) ale w sobotę o 8-smej rano :-/ .

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach