sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Pentax w prawej ...
... boje się troche, że wywołam wojne ... ale przecież i tak wszyscy doskonale wiedzą, że Żywiec najlepszym na świecie piwem jest :mrgreen:

 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Waaaaaaaaazuuuuuuuuuuuuuuuup?!?! Watchin'a game... Havin' a Bud............. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
to jakis piesek ? ;-P
 

grub  Dołączył: 22 Mar 2006
ee tam.

zubrzyk.

:-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
... i pewnie po tym sikacie na zielono?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Płytki krzywo położone...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
szpajchel, mocno polityczny żart Ci wyszedł ;-)
 
TeddyBear  Dołączył: 16 Maj 2007
mygosia napisał/a:
De gustibus non est disputandum

No ale przecież o tym jest ten cały wątek, nie?
mygosia napisał/a:
..rurka się nie topi

No tak, wy dziewczyny to nie umiecie inaczej pić piwa ;-) , pewnie jeszcze z jakimś sokiem? Zgadłem?
ps. Właśnie sobie zapodaję :-B , normalnie saunę mam w tym moim pokoju na poddaszu :-/
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
TeddyBear napisał/a:
Zgadłem?


Oczywiście! Poza tym - chodze w różowych bluzeczkach i białych kozaczkach,mam blond włosy i tipsy, nie umiem czytać map i jeździć autem...
Ech - stereotypy ;-)

Ale to miłe w moim wieku być nazywaną "dziewczyną" :-P Od razu się humor poprawia ;-)
 

Crudo  Dołączyła: 09 Kwi 2007
mygosia napisał/a:
(...)
Ale to miłe w moim wieku być nazywaną "dziewczyną" :-P Od razu się humor poprawia ;-)


mygosiu_ Ty jesteś Podlotkiem,rzekłabym Podfruwajką,Kobietą to dopiero bedziesz, uwierz mi ;-)
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
Poza tym - chodze w różowych bluzeczkach i białych kozaczkach,mam blond włosy i tipsy, nie umiem czytać map i jeździć autem...

łoooo matko!! jakieś straszydło nam połkneło mygosie!! :shock:

Mygosia! Trzymaj się! Ja Cie wydobędę! Pamiętaj: wdech, wydech, wdech, wydech!
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
sołtys, na dodatek mi mózg skasowało ;-)

Ale spoko - złego licho nie bierze.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
sołtys, zrobiles jakies zdjecie wogole na PPD?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
sylwiusz, nie przesadzaj - stresujesz mnie :oops:
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
sylwiusz, nie przesadzaj - stresujesz mnie :oops:

Gosiu, nie przesadzam, umiem oceniac ludzi, choc naturalnie nigdy nikogo sie nie pozna do konca, sam siebie nie znam do konca i czasem sam siebie potrafie czyms zaskoczyc ;-) I zadnych mi tu stresow, mamy sie dobrze bawic!

P.S. Zgodnie z Twoim zyczeniem za pare dni zaczniemy ustalac co i jak na V PPD, zebys mogla wziac urlop :mrgreen:

[ Dodano: 2007-05-21, 23:49 ]
Maciek napisał/a:
Co prawda to prawda. Te akurat niczym się nie wybijają. Co ciekawe (i ktoś na PPD też to potwierdzał) w zalęzności od którego zaczniemy lekturę to drugie potem nie smakuje. Ale nie można od razu skreślać tego typu piw (znaczy pilsów). Całkiem miło mnie zaskoczył kupiony lokalnie Grünengold ale nie wiem jaki wpływ na to miała wcześniejsza lektura ;-)

Macku, ja zaczynalem od tej lokalnej literatury i byla calkiem ciekawa :mrgreen:

sylwiusz napisał/a:
Co prawda to prawda. Ale też są różne - piję właśnie jasnego Franziskanera i jest jak najbardziej OK ale otrzymany razem z nim Erdinger już był taki sobie. Ostatnio znalazłem też litewskiego Svyturys Baltas który mi zasmakował - na PPD poczęstował mnie nim Dada (dzięki!)

Tez wole Franziskanera niz Erdingera, Paulaner tez jest w porzadku. A to litewskie pilem i to tez ciekawe piwko :-) Grunt to nie opierac sie na stereotypach :-D
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cytat
sołtys, zrobiles jakies zdjecie wogole na PPD?

tzn. można powiedzieć, że zapełniłem karte 1GB, ale czy można to nazwać, że "zrobiłem jakieś zdjęcie" to nie wiem ;-) Ogólnie wrzuce coś może jutro - od powrotu wczoraj do około 11 dziś byłem nieco zmięty, a jak się już wyprasowałem to trzeba było iść do pracki. O! Północ - Wszystkiego Najlepszego w [zieeew] Nowym [zieeeww] Roku 8-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Sołtys - to ja mam jeszcze pytanie.
Czy istnieje szansa, że w związku z zakończeniem tej jakże chlubnej imprezy, zaczniesz w końcu częściej bywać na forum?
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu, istnieje takie niebezpieczeństwo :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Good. Bardzo very good.
 

kaczor  Dołączył: 04 Lut 2008
matth, a czemu w złym miejscu piszesz, przecież o piwach rozmawiamy w wątku o inflacji :evilsmile:

:-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach