Marek  Dołączył: 21 Kwi 2006
Manualny tani korpus z begnetem K ze spotem... czy istnieje?
Witajcie. W systemie M42 ze spotem jest ciekawy Porst Compact Reflex SP, a w systemie Pentaxa nic takiego chyba nie ma, poza Ricohami serii XRX oczywiście, które mi się strasznie nie podobają ze względu na wyglad odbiegajacy znacznie od typowej manualnej lustrzanki. Przynajmniej ja takiego korpusu nie znalazłem :( Ale może się mylę.... Jeśli tak to mnie uświadomcie :-)
Pozdrawiam
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Spota ma np. Chinon CP-5s i CP-6. Poszukaj na http://www.butkus.org/chinon/
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Pentax MZ5n, MZ3 - berdziej przypomina korpus manualny niz te Chinony i Ricohy ;-) . Dostaniesz teraz za 300 zl, czyli praktycznie tyle co SuperA w dobrym stanie.

Sam sie zastanawiam, czy sobie nie sprawic takowego i zrobic milowego kroku w swiat AF, he he he ;-)

J.
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Pentax MZ5n, MZ3 - berdziej przypomina korpus manualny niz te Chinony i Ricohy ;-) . Dostaniesz teraz za 300 zl, czyli praktycznie tyle co SuperA w dobrym stanie.

No za 300 to trzeba sie troche naszukac, ale za 400 to spokojnie. Tak czy inaczej szkoda kasy na jakies bezfirmowe wynalazki typu Porst itp. jak mozna miec za naprawde ciut wiecej nowoczesny korpus AF z klasycznym sterowaniem i sporo wiekszymi mozliwosciami ;-)

Cytat
Sam się zastanawiam, czy sobie nie sprawic takowego i zrobic milowego kroku w swiat AF, he he he ;-)

To jest dobry moment na tanie, analogowe korpusy, w tym AF ;-)
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
hmmm...
wczoraj rozstałam się z ricohem xrx... właśnie z powodu braku AF...

ale
l_uka już odebrał nowy aparat...
a mnie tęskno... z frustracji chyba wyciągnę jakiś dalmierz :(

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach