karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Był problem z portem, ale nie załatwiłem tego w serwisie, tylko u tutejszego fachmana, bo sprawa była dość prosta. 50zł za zrobienie jakichś tam igiełek które wchodzą w kartę żeby ją odczytać. Serwis nie wziąłby tyle za samo zajrzenie do środka :-|
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Czyli jednak igiełki, uff.. dobrze że to tylko to :-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Eldred napisał/a:
uff.. dobrze że to tylko to


Też się cieszę, ale wciąż nie wiem co będzie kiedy przyjdzie mróz, brrr, ten przeklęty AF.
 

Morg  Dołączył: 28 Mar 2009
karmazyniello - ostrożniej wsuwać kartę pamięci, żeby nie połamać pinów (nie powyginać). Mi się to zdarzyło w czytniku kart pamięci, na szczęście w Canonach, prowadnice kart pamięci są na tyle solidne że trudno sobie uszkodzić wejście ;-)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ja też używam czytnika, ale nie wiem czy nie lepiej kabelka, na wszelki wypadek, chociaż nie słyszałem jeszcze o takim problemie w 5d.
 
CanisLupus  Dołączył: 10 Sty 2007
Kilka miesięcy temu kupiłem 5D - jak nowa>
Podjechałem do sprzedającego, pukam do drzwi, drzwi się otwierają i widzę...
..mega zmartwioną starszą panią.

Po chwilowej konwersacji okazało się że kobicina chcąc sprawdzić na 100% aparat, wsadziła kartę do slotu, łamiąc przy okazji jeden z pinów.
A więc można.. :-)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
Ja tylko aparatu i kabelka, w ogole dzieki temu karty nie wyciagam ;) a poza tym foty od razu mi datami sortuje w folderach przy zrzucaniu. Wygodne.
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Trzeba się ostrożnie obchodzić z kartami pamięci, szczególnie kiedy używa się kilku,
trzeba pilnować czy żadne paprochy nie wlazły do dziurek i tyle.
 

WuWu84  Dołączył: 25 Wrz 2007
Morg napisał/a:
na szczęście w Canonach, prowadnice kart pamięci są na tyle solidne że trudno sobie uszkodzić wejście

Siostrzeńcowi udało się złamać jeden z pinów w 350D wkładając kartę. Po dziś dzień nie wiem jak mu się to udało :-|

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach