opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Dada napisał/a:
Słyszałem, że zadowolony słoń to trąbę musi mieć do góry podniesioną.

mój wujek też o tym słyszał i kiedyś w nocy po ostrej imprezie, w wyniku ułańskiej fantazji, poustawiał trąby w pozycji "do góry" porcelanowym słonikom z kolekcji

problem w tym, że:
- nie on zbierał tą kolekcję ;-)
- tylko wydawało mu się, że udało się obrócić (wiecie, porcelana)

:-D

także ostrożnie z tymi słonikami :!:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Eee, no w tych słoniach to chyba łatwiej te trąby poobracać. I na pewno nie są z porcelany. :-P
 

Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
Dziewczyny, macie jakiś sposób na takie coś?

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Nie do mnie skierowane pytanie ale tutaj zadziała tylko czas.
 

er_es  Dołączył: 27 Maj 2009
Mnie się podoba.

Wiem, miałem tu nie pisać ale to silniejsze ode mnie.

[ Dodano: 2010-11-23, 22:10 ]
Aaaaa, o tego siniaka pytasz? W pierwszej chwili nie zauważyłem ;-)
Nic takiego. Powolna śmierć kolegi powinna ci to wynagrodzić.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Vera, jakiś wyciąg z kasztanowca ponoc to przyspiesza... na początku można lodem okładac [to tak na przyszłość].
Tak ludzie gadają - a ja po prostu pozwalam mu zejść ;-)
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
taaa... ze wszystkimi kolorami tęczy ;-) jak na moim fejsie po KR... ;-)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Vera, ładna noga...kolorowa...



Przejdzie i kolory znikną... ;-)
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
Vera napisał/a:
macie jakiś sposób na takie coś?

Jak tylko na chwilę, to fluid maskujący - na scenie czyni cuda, ale szybko się ściera.
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
Proponuję Aescin - to ten wyciąg z kasztanowca o którym pisała Mygosia - albo Lipohep. Ten drugi powinien skuteczniej zadziałać.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Zima przyszła, klientów nie ma, więc sobie siedzę, czytam to i mam polewkę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=220392

Osobników XY uprasza się o niekomentowanie - no chyba, że mają jakies ciekawe "przypadki" ;-)
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
mygosia napisał/a:
Osobników XY uprasza się o niekomentowanie

Ja skądś znam tę historię z pastą do zębów... :-D
 

joelle  Dołączyła: 28 Maj 2008
mygosia, faktycznie niekiepskie :mrgreen:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Vera, noga piękna,
a na siniaka


Cytat
Leczenie siniaka

Siniak zwykle zanika pod wpływem samoleczenia przez organizm. W miarę upływu czasu ciemny barwnik krwi wchłania się - siniak blednie, staje się zielonkawy lub żółty, by wreszcie po ok. 10 dniach zniknąć. Tak właśnie rozkładana jest przez organizm hemoglobina, składnik czerwonych krwinek. Już wspomnieliśmy, że aby zmniejszyć początkowy ból, najlepiej jest bezpośredno po urazie przyłożyć na skórę coś zimnego – lód, specjalny żel chłodzący, itp. Zimno powoduje szybkie obkurczanie się naczynek krwionośnych, co zapobiega narastaniu wylewu krwi i ogranicza obszar siniaka. Jeśli jednak lokalnemu wylewowi wewnętrznemu krwi towarzyszy silny ból i obrzęk, zaś siniak jest „żywoczerwony” i duży - może to być bardziej niebezpieczny dla zdrowia krwiak. Klasycznym lekiem niedopuszczającym do powstawania obrzęków oraz krwiaków i siniaków jest Altacet. Tabletka tego leku ropuszczalnego w wodzie i w postaci okładu przykładanego do miejsca stłuczenia zawiera zwykle octan-winianu glinu oraz substancje pomocnicze:kwas borny, poliwinylopirolidon, itp. Nowsza genercja leku jest już w wygodnej formie chłodzącego aerozolu. Dzięki zawartości mentolu nowoczesny preparat - Altacet Ice chłodzi i znieczula miejsce kontuzji, niedopuszczając do powstawania krwiaków i obrzęków. Przynosi natychmiastową ulgę, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Zawartość D-pantenolu sprawia, że preparat stymuluje odbudowę nabłonka, czyniąc skórę miękką i elastyczną. Posiada także właściwości pielęgnacyjne i nawilżające. W skład Altacetu Ice wchodzą: methylal, propane, butane, alcohol, menthol, panthenol.


lub http://www.tipy.pl/artyku...stluczenia.html


dobry jest też http://www.i-apteka.pl/pr...N-masc-30g.html i ALTACET w żelu
polecają także
http://www.aptekaotc.pl/go/_info/?id=532

Ale jak nie nosisz mini codziennie to poczekaj a czas zrobi swoje, taniej wyjdzie, no chyba, że masz dobrego "męskiego wcieracza" tychże maści :evilsmile:

 

joelle  Dołączyła: 28 Maj 2008
dlugas1982, jestem pod wrażeniem :shock:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
joelle, no czasami baba ze mnie wychodzi :-P

A tak serio to znam ten temat, bo kiedyś metrak drzewa spadł mi na stopę z dość dużej wysokości, a za kilka dni miałem być panem młodym na swoim weselu. Noga jak u słonia, nie dość że spuchnięta to i cała żółta, smarowałem na zmianę ALTACETEM i ARCALENEM i o dziwo po 3 dniach już mogłem wsadzić nogę w klakierka ślubnego i przetańcowałem całą noc :-)

pozdrawiam wszystkie posiniaczone uda :-B
 

joelle  Dołączyła: 28 Maj 2008
No i pomimo wątpliwości wątek się rozkręcił, choć jak widać, prym wiodą panowie :-D
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
joelle napisał/a:
prym wiodą panowie

Bo powszechnie wiadomo,że mężczyźni to plotkarze.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Cytat
Cytat
prym wiodą panowie


Bo powszechnie wiadomo,że mężczyźni to plotkarze.
i znafcy :evilsmile:
 
Tomko  Dołączył: 14 Wrz 2010
Vera, polecam coś z Arniką w składzie - działa rewelacyjnie. Poszukaj coś co ma w nazwie Arnica montana (może być homeopat w formie granulek ) albo maść.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach