PUZO  Dołączył: 03 Cze 2007
Znikające foty
Zginęły Wam kiedyś zdjęcia z dysku? Szukałem przed chwilą jednego zdjęcia z pewniego wyjazdu i nie znalazłem. Doszedłem też do tego że nie ma kilku innych. Nie wiem czy sam je przez przypadek usunąłem kopiując na płytę naprzykład czy to może jakaś inna przyczyna. Picassa nie robi takich numerów? Kiedyś mojemu tacie też poznikały zdjęcia przy instalowaniu nowej wersji.
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
PUZO napisał/a:
Zginęły Wam kiedyś zdjęcia z dysku?

Zginęły kiedy miałem wirusa... :evil:
Teraz wszystkie archiwizuję na drugim dysku i po problemie... :evilsmile:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
Sam sobie skasowałem 15GB zdjęć
Po skasowaniu jeszcze do tego nadpisałem
5GB cyfrowych zdjęc i ok 10 skanów analogowych (po retuszu)
 

PUZO  Dołączył: 03 Cze 2007
U mnie to tylko kilka fotek. Tylko przez przypadek to zauważyłem. Teraz robię już backup na dysku i płytach.
 

Artiip  Dołączył: 22 Sty 2010
picassa potrafi wypiąć katalog ze swej kolekcji,
mi się to trafiło na dysku przenośnym, potem tylko musiałem dodać ten katalog jeszcze raz po przez menadżer folderów i się znalazły. Po mimo że w tym managerze katalog nadrzędny już był.
 

PUZO  Dołączył: 03 Cze 2007
U mnie w Picassie nie widzi wszystkich zdjęć obecnych na dysku. Usunąć i wrzucić jeszcze raz?
 

martian1  Dołączył: 31 Paź 2009
U mnie na lapku dane znikały magicznie z powodu błędów na dysku (bad sectorów). Sprawdz dysk jakims programem (np hd tune), w razie czego bedziesz wiedzial czy mozesz spodziewać się niespodziewanego - czyli totalnej "wysypki" dysku.

Pozdr.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Bad sectory albo wirusy lub Twoje (cudze) palce na DEL, bo chyba innych możliwości nie ma ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Przedwczoraj skasowałem małżonce cały katalog z dokumentami w tym że 150 godzin przygotowanych wykładów w formie prezentacji. Na szczęście zauważyłem, że coś na dysku brakuje i nic tam nie dogrywałem, więc odzyskałem bez problemów ;-) .

W internetowym albumie picasy miałem przypadek, że poginęły linki do jednego z albumów. Wcześniej linkowałem to w internecie i udało mi się je znowu podpiąć.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach