popi74  Dołączyła: 20 Kwi 2009
perl, dziewuszko Ty moja :mrgreen:
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
W końcu Kopernik też była kobietą. :roll:
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
jorge.martinez napisał/a:
Perl to kobieta.

A Curie-Skłodowska może też była była kobietą :?:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
andybond napisał/a:
A Curie-Skłodowska może też była była kobietą :?:


Skłodowska-Curie na pewno.
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
No dobra ale J.Maria Rokita na pewno jest facetem..... bo jak nie,to ja już nic z tego nie rozumiem
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
andybond napisał/a:
J.Maria Rokita na pewno jest facetem


Tylko nie pomyl z Marianną.
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
jorge.martinez napisał/a:
Skłodowska-Curie na pewno.

Czyli Lubelski UMCS jest poświęcony facetowi :idea:
Jorge-idę się z tymi niłsami przespać (mam nadzieję że rano obudzę się u boku żony która dzięki Bogu będzie kobietą ;-) )Dobranoc wszystkim
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Jan Maria facetem? Eeee chyba nie, w samolocie krzyczał całkiem jak nie facet, że biją go Niemcy. :evilsmile:

Coś specjalnie dla perla:
http://www.naturfokus.com.../in-my-kit-bag/
Ponieważ kupił już Canona. :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Pentagram napisał/a:
w samolocie krzyczał całkiem jak nie facet, że biją go Niemcy.
a nie że "biją mu niemca po kasku" :?: :evilsmile:
 

dAb  Dołączył: 10 Lis 2010
Pentagram napisał/a:
perl napisał/a:
Miałem 15 lat, znajomy miał wtedy dynax 505i
Eeee, to Ty szczawik jesteś. :mrgreen:

Jak byłem wczesnym nastolatkiem, też marzyła mi się Minolta. Nie pamiętam już jaka, ale któraś z X-ów. Pamiętam, że srebrna była i oczywiście metalowa. :mrgreen:
Skończyło się na tym, że Minolta jest jedynym systemem, którego nie miałem. :cry:


ba! Jak ja byłem nastolatkiem to w spadku po ojcu dostałem exaktę z CZ 35/2.8 Flektogon.... mój Boże.... do dziś nie znalazłem TAKIEJ jakości i radości jaką dawał mi ten obiektyw.... Może przez chwilę znalazłem podobnego graala w postaci nikkora 60/2.8D, ale jak na rynku pojawiły się cyfrowe body to z 60-tki zobiła się 90-tka i mój standardowy obiektyw stał się nieco mniej standardowy....

Nigdy Ciebie nie zapomnę mój ty stary druchu Carle Zeissie 35/2.8 z mocowaniem do Exakty VX..... no chyba, że znajdę coś sympatycznego w limiterkach (w zakresie od 24 do 40mm ).
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
dAb, na pewno nie chodzi o CZ 35/2.4? bo to rzeczywiście świetne szkło, i na aps-c i na ff.
 

dAb  Dołączył: 10 Lis 2010
Eldred napisał/a:
dAb, na pewno nie chodzi o CZ 35/2.4? bo to rzeczywiście świetne szkło, i na aps-c i na ff.


CZ 35/2.8 - być może trafiłem w idealne szkło, być może cuda zdziałał mój patent: kupowałem filmy fuji velvia od marynarzy (taniej) i wywoływałem na papierze kodaka - wychodziła z tego miodna mieszkanka kolorystyczna - ani za dużo żółci, ani za mało zieleni ;-) .

mój zestaw wyglądał tak:

 

Yalin  Dołączył: 04 Sie 2007
Wracając do tematu wątku, to napiszę że bardzo tęsknię do Pentaxa (cyfrowego). Nie mam go już od jakiegoś czasu, ale zawsze miło wspominam i jeśli ktoś prosi mnie o poradę w sprawie wyboru aparatu, to nigdy nie zapominam o paru ciepłych słowach na temat P.
Jeszcze przyjdzie taki dzień że kupię sobie Pentaka, do tego parę starych manuali i znów zacznę wygrywać konkursy foto.
 

kris81pl  Dołączył: 02 Lut 2008
A ja ostatnio podjąłem decyzję o wejściu w system Canona, jednak Pentaxa się nie wyrzekam! Nic nie da mi kolorków takich jak moje K10D :)
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
Yalin napisał/a:
Wracając do tematu wątku, to napiszę że bardzo tęsknię do Pentaxa (cyfrowego). Nie mam go już od jakiegoś czasu, ale zawsze miło wspominam i jeśli ktoś prosi mnie o poradę w sprawie wyboru aparatu, to nigdy nie zapominam o paru ciepłych słowach na temat P.
Jeszcze przyjdzie taki dzień że kupię sobie Pentaka, do tego parę starych manuali i znów zacznę wygrywać konkursy foto.


u mnie już przyszedł ten dzień,i poza N ciesze się kasetką i tuzinem słoików ;).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach