Morg  Dołączył: 28 Mar 2009
alkos, - chyba do tego jeszcze nie doszedł, ale typ uC (jakiś ARM) a więc i rozszyfrowany kod programu już ma, zapewne się odezwie jak dojdzie dalej (przeanalizuje kod) - ostatnio częściej pisze na tym forum ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Czekam zatem na apdejty :-)
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Morg napisał/a:
szybkiparowoz - Tak pozbyłem się, bbartlomiej jest nowym właścicielem, szkło było świetnie optyczne, ale za szerokie... Poszedłem w kompromis między 21 a 35 i kupiłem Ultrona 28/2...


Też mi się wydaje, że 21 mm to będzie dla mnie za szeroko. Ale sieciowe sample z tego szkła są naprawdę przepiękne; liczyłem, że uda mi się umówić z Tobą, wkręcić w swój aparat i... wyleczyć z tego obiektywu. No nic, muszę się dalej męczyć :-)
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
szybkiparowoz, jak będziesz przejeżdżał przez Kraków, to zapraszam na terapię :> Obawiam się jednak, że może przynieść efekt zupełnie odwrotny do zamierzonego.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Dzięki - za zaproszenie i za miłą pogawędkę na PW.
 

Morg  Dołączył: 28 Mar 2009
Dla mnie po prostu CV21 był za szeroki do codziennego streeta, zauważyłem że większość zdjęć nim zrobionych opiera się o jedną własność - nie muszę kierować obiektywu w fotografowanego, ale obok niego, a on i tak znajdzie się w kadrze... Potem wychodził cały film podobnych do siebie zdjęć, gdzie z prawej lub lewej strony kadru dzieje się coś ciekawego, a reszta jest po prostu pusta. Myślę że nie tędy droga, jak dla mnie szkło doskonale sprawdzi się w fotografii krajobrazowej i klasycznym reportażu, ale nie w streecie ;-) Tutaj wolę 28mm lub 35.
 

amatorek  Dołączył: 16 Mar 2011
Dlatego to świetne szkiełko do M8. Daje ekwiwalent 28mm i potrafi być ostre stąd do mostu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach