wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
karmazyniello napisał/a:
fiu, fiu, a gdzie to było robione :-) :?:


A niedaleko Edynburga :)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
wojtekk napisał/a:
karmazyniello napisał/a:
fiu, fiu, a gdzie to było robione :-) :?:


A niedaleko Edynburga :)


a wygląda jak Kotlina Kłodzka :-P
 
CanisLupus  Dołączył: 10 Sty 2007
raczej jak Matuszka Rasija :mrgreen:

[ Dodano: 2011-05-19, 12:49 ]
Wojtek cyknij jakiś portret bo po tych patykach to nie jestem w stanie nic wywnioskować?
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
CanisLupus napisał/a:
Wojtek cyknij jakiś portret bo po tych patykach to nie jestem w stanie nic wywnioskować?


Nie będę cykał portretu tylko po to, żeby cyknąć, ale jak cyknę, to pokażę ;p
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Te male aparaty sa genialne. Ja dzieki nim odzyskalem radosc fotografowania. Nareszcie nie musze nosic wielkiej lustrzanki, ktora wzbudza niepokoj, minimum ustawien, powoduje ze koncentruje sie na obrazie a nie na sprzecie. Cudenka.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
alekw napisał/a:
Te male aparaty sa genialne. Ja dzieki nim odzyskalem radosc fotografowania. Nareszcie nie musze nosic wielkiej lustrzanki, ktora wzbudza niepokoj, minimum ustawien, powoduje ze koncentruje sie na obrazie a nie na sprzecie. Cudenka.


To prawda! Po zabawie z Fuji Dl Super Mini (niestety się zepsuł po 3 rolkach) zamówiłem i czekam na Ricoha Gr1. Nie bawiłem się tak dobrze fotografując od dobrych kilku lat ..
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Zgadzam się, przyjemność fotografowania jest z tymi zabawkami wielka; nie ograniczają, po prostu są, gotowe w dowolnym momencie. Ja już się zakochałem w swoim T2 :D
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
wojtekk napisał/a:
Zgadzam się, przyjemność fotografowania jest z tymi zabawkami wielka; nie ograniczają, po prostu są, gotowe w dowolnym momencie. Ja już się zakochałem w swoim T2 :D


Właśnie w tej chwili Royal mail doniósł mi Ricoha Gr1. Zaskakująco duży mi się wydaje (w porównaniu do Fuji Dl super mini) ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach