Canella  Dołączyła: 29 Gru 2010
tref napisał/a:
OK, następne PPD w Przemyślu :evilsmile:

Nie, w Pszczynie :mrgreen:
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Bezapelacyjnie nada w końcu przekroczyć Wisłę i Wartę. Fakt architektura na zachodzie nie ma perełek z okresu wczesnej ch..ni ale za to widoczków dostatek ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
andybond napisał/a:
Bezapelacyjnie nada w końcu przekroczyć Wisłę i Wartę.
i zbliżyć do Odry

zachodnia Polska domaga się PPDa, coby fotonyf nie musiał daleko jeździć
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
tref napisał/a:
następne PPD w Przemyślu

Spoko, trasę do Radomia mam już w małym paluszku i nawet po ciemku trafię :-P a potem będę improwizował... Ale! Pisząc 'dłużej' nie miałem na myśli dłużej jechać ;-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
zachodnia Polska domaga się PPDa, coby fotonyf nie musiał daleko jeździć

Jak zorganizuje będzie miał blisko :mrgreen:
 

bogusz  Dołączył: 25 Kwi 2006
Dotarłem wczoraj bez problemów, ale dopiero teraz postanowiłem odpalić komputer (po wcześniejszym wypiciu piwa - z przyzwyczajenia)... Teraz kilka słów ode mnie :-) :
- podziękowania za organizację - wiadomo dla kogo :-B
- złość za brak planu - wiadomo dlaczego ;-)
- podziękowania dla wszystkich za towarzystwo nie do opisania :-B :-B :-B
- podziękowania za niespalenie nikona.

Zakiełkowała chęć zorganizowania PPD, tylko nie wiem, jaki skutek odniesie organizacja takiej imprezy przez przedstawiciela GD (Grupy Destrukcyjnej)...........

Postaram się jeszcze dzisiaj wrzucić gdzieś zdjęcie grupowe w pełnej rozdzielczości.
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
bogusz napisał/a:
Postaram się jeszcze dzisiaj wrzucić gdzieś zdjęcie grupowe w pełnej rozdzielczości
bogusz, ototo właśnie ;-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
romeoad, wielki szacun :-B
Szkoda, że tak króko byłeś. Mam nadzieję, że poczułeś powiew TEJ atmosfery i pojawisz się na dłużej następnym razem.

Z bólem serca musiałam was tak wcześnie pożegnać, ale leciałam na pysk, a rano wiadomo - pieprzone pawie ;-)
 

Marion  Dołączyła: 27 Mar 2011
Dopero dzisiaj, ale chciałam również przyłączyć się do podziękowań za to, że mogłam choć na jeden dzień przybyć na to wyjątkowe Spotkanie :-) Takiej mieszanki zakręconych pozytywnie ludzi juz dawno nie udało mi się spotkac w jednym miejscu ;-) :-) Szczególne podziękowania przesyłam w stronę mcgyver, który wprowadził mnie na PPD i znosił ze stoickim spokojem moje trzymanie się jego "maminej spódnicy" przez większość czasu;-) Za rok juz nie będę nowa, więc będziesz miał lżej, obiecuję ;-)

Mam tylko obawy, jak prowadzić teraz nie wybuchając śmiechem szkolenia informatyczne, skoro słowo "folder" po przeżytym z Wami slajdowisku na zawsze odmieniło już jego znaczenie :-D
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
Marion, możesz wrócić do staropolskomakowej tradycji nazywania tego informatycznego zjawiska słowem 'teczka'. W końcu to synonim ;-)
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
Marion, lub katalog ;) ale folder po tym PPD ma taka siłę przekazu jak mało co ;)
 

Marion  Dołączyła: 27 Mar 2011
romeoad, Ja tam jestem ugodowa, niech bedzie ta staropolsomakowa tradycja.[ Dodano: 2011-05-23, 11:25 ]
Przemas, Właśnie szukałam w głowie innego zastepczego słowa,ale na "katalog" też wybucham śmiechem :-D

 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
romeoad, ale tam było cytuję: "no to wkładaj GO" :mrgreen:
więc "teczka" raczej odpada, no chyba że w odniesieniu do tego do czego można włożyć "folder" :evilsmile:
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
ZDANO! Wieeeeelkiiiii SZACUN za organizację.

Poza tym to ja chciałem jeszcze Artiemu podziękować, żeby taki pomienięty się nie poczuł... :evilsmile:
 

wallace  Dołączył: 08 Maj 2010
I mnie się dopiero co udało dotrzeć do domku (czyżby ostatni?)
Dziękuję wszystkim za czyny, słowa, gesty i myśli dzięki którym było właśnie tak, jak było ;-)
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
wallace napisał/a:
I mnie się dopiero co udało dotrzeć do domku (czyżby ostatni?)

no to pobiłeś wszelkie rekordy ;-) na piechotę?
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Na razie trzy. Będzie więcej.

Prawie :-P jak Piraci z Karaibów.



mygosia chwilę po tym jak jej zrobiłem dobrze. :mrgreen:



Nie tylko Zdano miał zdjęcie na "salonach" :-P

 

wallace  Dołączył: 08 Maj 2010
kristofo napisał/a:
na piechotę?

Na około, co by dwa razy tą samą ściężką nie podążać ;-)
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
Już tu zdjęcia wstawiacie a ja nawet nie zgrałem ich jeszcze z kart.... Jestem tak wypruty po tej imprezie, że zasypiam w pracy przy biurku...
 

dorota  Dołączyła: 11 Wrz 2010
Ach, po tych kilku dniach obcowania ze sztuką okresu wczesnej ch..ni, moje mieszkanie wydaje się takie ascetyczne ... nie wiem czy się przyzwyczaję :roll:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach