ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Vigerus, dzięki serdeczne za fotki, oszczędziłeś mi inwestowanie funduszy w adapter i redukcję. Niech sobie mój Fed dalej z Industarem spoczywa na półce w spokoju... ;-)
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
ADestroyer, lepiej pooszczędzaj na Industara 61 L/Z ;-)
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
PK napisał/a:
lepiej pooszczędzaj na Industara 61 L/Z

O nim to tylko słyszałem, ale za dwie dychy to go raczej nie kupię. :mrgreen:
Jakoś mnie ten Industar 61 L/D nie przekonuje do końca, ale ja to marudny jestem i tyle... :oops:
"Poniewiera" mi się jeszcze obok wspomnianego Fed'a, nowiutenki Zenit E z Industar'em 50-2 50/3.5... Może kiedyś w przypływie fantazji podepnę te szkła pod body... :roll:

 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
ADestroyer, 50/3.5 jest chyba na gwincie 42mm ? Więc raczej nie powinno być kłopotu z przyczepianiem. Jeśli nie składano go w poniedziałek, szkło bardzo zacne- taki DA-limited dla studentów ;-) .
 

ADestroyer  Dołączył: 16 Cze 2010
Tak to jest już 42mm, ale na moim nie pisze w którym dniu tygodnia był składany... :mrgreen:
 
Vigerus  Dołączył: 29 Kwi 2011
Ja miałem podobnie. Na początku ten też mnie nie ciągnął, alee teraz, powiem jedynie że nie żałuję ani złotóweczki na redukcje... A i dziwi mnie że mimo średnicy m39 i małej soczewki, obiektyw doskonale kryje całą matrycę bez winiety...

 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Vigerus, pisz po polsku (doinstaluj sobie słownik do przeglądarki) ;-) .
A obiektyw kryje nie tylko całą matrycę, ale i całą kliszę. Bez winiety. To nie jest tak prosta zależność jak tylko średnica soczewki czy gwinta.
 

grzegorzgr  Dołączył: 13 Lis 2009
PK napisał/a:
doinstaluj sobie słownik do przeglądarki
prosze napisz jak to zrobić :?: :-B
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Tak dla Opery:
http://help.opera.com/Mac/10.10/pl/browsing.html
wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach