vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Panowie i Panie Magistry
Nadszedł taki dzień, w którym UMCS wyprodukował jeszcze kilku więcej MaGazynieRów. W tym mnie przypadkiem, boczkiem, mimochodkiem.
Boskie jest uczucie końca studiów.
Teraz to mi mogą dać mandat 500zł i wyśmieję :)

Stał się: czas zawieszenia, czas relaksu, niebyt, bezkres bezczasu - dla mnie tylko i dla własnej przyjemności.

A później? Później.

Już mam te upragnione wakacje, mimo że wcześniej lenistwem wiosna się zaznaczyła niebywałym, teraz mam na nie papier i formalne przyzwolenie. To gdzie najpierw?

Chyba na imprezę.

Ale dla kilku osób z tego forum (o których wiem), ta chwila (niepozorna, ulotna, przemijająca, symptomatyczna, dziwna jednak) - jeszcze przed. I tu Was, moi drodzy (tref danpe_ kcysiu ) - wspieram. Trzymam kciuki. Dobrze będzie, bo zawsze jest.

Ale emocja jedna więcej do kolekcji.

Pozdrawiam wszystkich! (Szczęśliwa, rozmiękczona, zadowolona, rozchichrana, zwichrowana, roztrzepana - tylko chwilowo, zakręcona - pozytywnie, niezorientowana, powoli znów nieobecna).
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
:-B :-B :-B
gratuluję!
:-B :-B :-B
no to teraz baw się dobrze! :-D
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
GRATULACJE !!! :mrgreen:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Gratulacje ! :mrgreen:
A tak naprawdę to chyba obrona pracy ( nie tylko magisterskiej ) jest najłatwiejszym egzaminem na studiach- więc niech Ci co przed nimi nie przejmują się aż tak bardzo, ale biorą do pracy !!! :-P
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
gratulacje!!!!! :-)
:-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B
:-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B
:-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Vesper - pieprzyć tytuł i papier - się cieszę że jesteś cała w skowronkach i naprawdę masz już teraz to wszystko za sobą. Cóż - teraz świat należy do Ciebie, więc stojąc u jego wrót z radosnym "Umćka-umćka" wskakuj w kalesony dobrobytu.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Ja jeszcze dzis pamietam to uczucie.. szczegolnie ze u mnie ten dzien nastapil dopiero po 6 latach od skonczenia studiow, po wszystkich mozliwych urlopach, dziekankach itp wlasciwie juz stracilem nadzieje ze zrobie to kiedykolwiek.. kiedy jednak sie udalo wow.. to byla szajba na calego ;).. tym bardziej gratuluje ci nawet nie tyle samego zdania egzaminow, bo to faktycznie betka, ale tej radosci, spontanu i uczuć, ktore pozostawią slad w pamięci do konca zycia ;)
Pozdrawiam
Grzesiek
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Dada tak, niby tak, a jednak nie. Ze strony formalnej: miałam łatwiejsze egzaminy (taka specyfika wydziału). Ze strony materialnej: żaden egzamin nie niósł ze sobą takiego bagażu emocjonalnego (z którego zdałam sobie sprawę tak naprawdę po).
No i żaden egzamin nie przyniósł mi tylu profitów: dostałam kwiatki, porobili mi zdjęcia, idę na proszony obiadek, oferują mi masaże, zaprosili na warsztaty tańca cygańskiego.... i jeszcze ten melanż wieczorno-nocny.

Wszystko fajnie, tylko tydzień będę wracać do siebie po takiej dawce socjalizacji i ekstrawertyzmu.

Michu widzę, że doskonale rozumiesz mój stan ducha i umysłu. Aż :-B Swój człek.


Dzięki wszystkim.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
vesper, Gratulacje! Baw się na całego :-B :-B :-B
Bo później.....

Później
;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
vesper napisał/a:
i jeszcze ten melanż wieczorno-nocny.
do zobaczenia za 2 tygodnie :-P
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Tak..... a potem poszukiwanie pracy - sam miodek. I ta tona ofert za az 500-600 zl miesiecznie :mrgreen:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Tok'Ra, w końcu coś się należy za te lata ciężkiej nauki. :-P ;-)

vesper, gratuluje, nie daj sie i nie wracaj do rzeczywistości, taka okazja juz się nie powtórzy. :mrgreen: :-B :-B

Ja zawsze byłem zawiedziony po tych kluczowych momentach (koniec przedszkola, matura, egazminy końcowe z różnych przedmiotów itp.) że to w sumie proste było, na cholere się człowiek tak denarwował. :-? 8-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Gwiazdor napisał/a:
Ja zawsze byłem zawiedziony po tych kluczowych momentach (koniec przedszkola
taa, ja nie miałem takich momentów, wiecznie się z przedszkola urywałem, ściema, że chory...
 
Tomys  Dołączył: 05 Kwi 2007
Gratulacje!!!

za 15 i 17 dni czeka mnie to samo :-?
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
:-B to kiedy plenerek :evilsmile:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
vesper, szczęścia na nowej drodze życia :-B

PS. Z uwagi na ostatnie propozycje unijne (minimalna 600 EUR, czyli prawie tyle, co napisał Tok'Ra ;-) ) podaję rozwiązanie konkursu: może g... robić i nieźle żyć.

Ale nietety wspak wychodzi "żebyś nie_wiem ile robił, g... masz" :lol:
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Ale z Was pesymiści. Propozycję niezłej pracy już mam, ale niewystarczająco mnie satysfakcjonuje. Znajdę lepszą, żaden problem. Ludzie, przecież to tylko kwestia stanu umysłu. Życzę wątpiącym i rozgoryczonym, żeby kiedyś taki osiągnęli. Jesteśmy zdrowi, nic nam nie brakuje (w sensie ręki, nogi), świat stoi otworem - tylko zachcieć trzeba i zadziałać.

Nie jestem niczym zawiedziona, niczym rozczarowana - jestem na fali i chyba urodzona pod szczęśliwą gwiazdą. I szczerze mówiąc chwilowo pi**rzę wszystko, co mi zakłóca harmonię ducha.

Tak więc moi drodzy, dziękuję wszystkim za gratulacje i życzenia i idę na imprezę. Kolega nieopatrznie nawarzył tyle alkoholu, że mogę zdrowie każdego z Was z osobna pić do białego rana, jeno mi sił i samozaparcia może nie starczyć. :D

tref l_uka plenerek trzeba koniecznie zorganizować. Jak się pojawię jeszcze w przelocie w Wawie to dam znać.
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Gratulacje!!!
(koniec studenckiego żywota - buuuuu, żal)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Gratulacje i udanej imprezy :-B
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
vesper, gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego. Równocześnie z głupiej chłopskiej ciekawości pytam się co właściwie skończyłaś na tym UMCS-ie?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach