cynizm  Dołączył: 10 Cze 2007
  kompensacja
Od czasu zakupu Pentaxa mamy mały dom wariatów - tylko w kółko kolejne obiektywy, im grubsze i dłuższe tym lepiej. Nie wie, co Freud by na to powiedział, ale najwyraźniej nie tylko samochody mogą być sposobem kompensowania niedostatków. :evil:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
cynizm, ale o co chodzi? Jakiś ukryty sens jest w tym wątku? Czy już wyrażone zostały wszystkie emocje i mogę go zamknąć, czy coś będzie dodane, bo póki co nic nie wynika. :roll:

Witaj na forum :-D

[ Dodano: 2007-06-10, 19:37 ]
aha, analizując doszedłem do tego, że Twoje myśli zmierzają do zaspokajania potrzeb kupowaniem szkieł, ale to raczej w Hyde Parku się powinno znaleźć, bo mało techniczne jest [no, chyba, że ktoś sobie przeszczepi obiektyw z pitolkiem... Wówczas będzie prekursorem w dziedzinie zarówno medycyny jak i fotografii]

 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tereferek przecież to dziecinnie proste cynizm, to kolejny zadowolony właściciel bagnetu K zdający sobie sprawę że wszystkich szkieł nie da rady kupić, ale cały czas próbuje :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Strach pomyśleć, co się tu będzie działo, jak te upały potrwają do czwartku ;-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
cynizm napisał/a:
im grubsze i dłuższe tym lepiej. Nie wie, co Freud by na to powiedział,


Wiesz cynizm, dzięki za oświecenie mnie, dlaczego moim ukochanym obiektywem jest wielka i ciężka [metal i szkło] 135, która po wyciągnięciu ryjka ma 18 cm długości ;-)
Ja już sobie skompensowałam braki :-D
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Hmmm..... przy tych 18cm... to juz na technike nie ma miejsca :mrgreen:

A to kawal mi sie brzydki przypomnial...
Babcia wstaje rano i mówi do dziadka:
-Wiesz, dziadek - dzisiaj to mialam sen. Snilo mi sie dzisiaj całe wiadro świeżych penisów!
A na wierzchu taki piekny, mocny, dlugi, czerwony...
-Ech babo, ... znowu mój ci sie przysnil!
-Nie, twój był obok taki malenki, pokurczony, taki tyci-tyci...
Dziadek się nieco zirytowal, ale trudno - cieżko babie dogodzic, pomyslal - ale sie zemszczę.
Wstaje na drugi dzień i rzecze do baby:
-Wiesz, kochanie. Ale mialem sen. Śniło mi się dzisiaj wiadro pelne damskich kwiatuszkow!
A na samym wierzchu taka śliczna maleńka, ledwie rozchylona czerwona różyczka...
-To moja, pyta z nadzieja w glosie babcia, myslac, ze dziadek bedzie sie teraz podlizywać.
-Ach nieeee.
-W twojej wiaaaadro stało!
:mrgreen:

I taka mnie mysl naszla, dlaczego my faceci wolimy te szerokie kąty, maleńkie i krótkie ale stałki, ostre jak brzytwa, miękkie jedynie od pełnej dziury... :mrgreen:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
cholera a ja nic tylko z 50 ganiam :-( mała, gruba i krótka :mrgreen: to chyba nie mam kompleksów albo jestem jeszcze nieswiadomy :evilsmile:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Eeee tam, nie ważna długość, nie ważne fi. Liczy się technika :-P .
Dlatego ja ciągle ganiam ze szkłem macro.
cynizm, a robisz jakieś zdjęcia? :mrgreen:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Ej, nie widzicie, ze cynizm, to kobieta jakiegos pentaxowego dieharda? :-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
szpajchel napisał/a:
Eeee tam, nie ważna długość, nie ważne fi. Liczy się technika


Pocieszajcie sie panowie dalej :-P :mrgreen:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Przy niektorych pozycjach lepiej miec niz nie miec ;-)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
mygosiu, ja doskonale sobie zdaję, że wtej konkurencji mężczyźni wypadają nader kiepsko. Ot narząd, zoptymalizowany pod kątem swojej funkcji. Tak naprawdę niewiele go trzeba, żeby pełnił swoją funkcję. Reszta to nawarstwienia kulturowe :-P
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
szpajchel, i tak najbardziej zdziwiona byłam jak zobaczyłam siusiaka jeża - chyba największy jaki w życiu widziałam [biorąc pod uwagę stosunek: masa penisa/masa ciała].
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Trefa nie widziałaś...
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
O tak - małe ssaki są bardzo ciekawe :lol: . Na przykład taka ryjówka. Po prostu killer.

[ Dodano: 2007-06-11, 22:38 ]
Michu napisał/a:
Trefa nie widziałaś...

Michu, czy wiesz o czymś, o czym my nie wiemy?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Nietoperz też ma całkiem, całkiem...

[ Dodano: 2007-06-11, 22:42 ]
Ale po ususzeniu jest malutki.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
I do tego jest pilotem, a jak wiadomo, ci to mają wzięcie u kobiet.

[ Dodano: 2007-06-11, 22:44 ]
mygosia napisał/a:
Ale po ususzeniu jest malutki.

Łot, hydraulika.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Ooo tak! A'propos - pozdrawiam pilota z Poznania Jurka S. ps. Major ;-) mmmm...
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Za mundurem panny sznurem. Coś w tym jest. Od czasu do czasu moja żona mówi, że mężczyzna w mundurze ma to coś. A ja zawsze pytam, czy biały fartuch też może być.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach