Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Powalos, cała przyjemność po mojej stronie. Czy album szedł poleconym? Bo jeśli tak, to w moim przypadku oznacza to pielgrzymkę na pocztę :-)

Wojtekk, mój album jeszcze nie dotarł, ale na pewno się o nim wypowiem po lekturze.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Kytutr, album przyszedł jako zwykła przesyłka w kartonowej kopercie z oznaczeniem: "printed papers". Pzdr
Wojtek ja również gdy znajdę chwilkę czasu zasiądę do dokładniejszej lektury i nie omieszkam wypowiedzieć się.
Na tę chwilę wysłałem kilka słów podziękowań do Keitha- w moim angielskim-mając nadzieję, że wszystko zrozumie.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Po trzech tygodniach oczekiwania album w końcu dotarł. Szkoda, że jestem teraz w pracy - rozsiadłbym się w fotelu i oddał lekturze.

(no chyba, że zaplanuję dwugodzinny meeting w pokoju konferencyjnym i zaproszę jedynie samego siebie)
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Z niecierpliwością oczekuję opisu wrażeń ;)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
wojtekk, jak na razie zdążyłem przeglądnąć tylko pobieżnie. Fotki fajne, takie w "dawnym stylu" jak lubię. Zaintrygowała mnie jedna a właściwie dwie rzeczy:
1. Wiek tych weteranów. Większość z nich opuszczała ten padół ziemski w wieku ponad
stu lat.
2. Niewielka ilość odznaczeń ale za to konkretnych. Nie to co u nas, gdzie weterani mają
mnóstwo medali o pamiątkowej raczej wartości.
Podziwiam Keitha za trud, który włożył w realizację tego przedsięwzięcia. Ukazanie weteranów nie tylko w czasie defilad i parad ale też w prozie życia codziennego. Jakoś tak się złożyło-chyba nie tylko w Polsce-iż bardziej pamięta się o weteranach II wojny. Tak więc za to też należy się podziękowanie dla Keitha. Pzdr.
P.S.
Napisałem do Keitha krótki e-mail z podziękowaniami. Podpisałem się jako Krzysztof (Christopher). Uprzejmie odpisał, że wszystko zrozumiał i jeszcze raz podziękował za nabycie albumu
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
:)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach